Kaméleon

Kaméleon

2020.06.27 sptt

Jó sztori, jó színészek, izgalmas vonalvezetés, jó film. Mindig halasztgattam, majd megnézem egyszer... Kár volt várni rá, tényleg rendben van.

2017.05.03 indingo

Remek magyar film, amit tényleg jól összeraktak a készítők. Nagy Ervin tökéletes választás volt a szerepre, nagyon jól állt neki. A története igazán érdekes volt.

Na végre,egy jó kis magyar film,és végre egy jó,és karizmatikus vagány férfi színész(Nagy Ervin).Jól fel van építve a történet,érdekfeszítő,izgalmas,remek párbeszédekkel tarkítva. Többször nézős!

2017.01.22 Berto49

Érdekes módon másodjára sokkal jobban tetszett, mint első látásra. A mai magyar rendezők közül Goda Krisztina a kedvencem, bár a „Szabadság, szerelem” nem igazán sikerült. Ez a mozi bárhol a világon megállja a helyét. Csavaros, érdekfeszítő történet,... Több

2016.08.31 Bob

Végre egy olyan magyar film volt, amit mindenkinek tudtam ajánlani. :)

2017.07.28 Lonka

Én szeretem a magyar filmeket és pártolom is, hogy minél több igényes alkotás szülessen. A története jól felépített, értelmesek a párbeszédek. Én nagyon bírtam.

2019.03.14 Timcsi

Én itt ismertem meg Nagy Ervint és játékát. Remek film. Végre egy izgalmas hazai történet.

2018.06.13 schvarz

Szórakoztató, érdekes film. Nem sablonos, van egy egyedi hangulata, ami magával ragad és leköt. Végig lekötött a film, érdekes volt és fordulatos, megragadó!

2016.05.25 Edeske

Ez egy jól sikerült magyar film, aminek nagyon ötletes a sztorija. Nem unalmas, végig leköti a nézőt. Jó humorú film, ugyanakkor van mélyebb mondanivalója, tanulsága is.

2017.03.24 georgri

Egyszerre humoros és drámai magyar film, amely elgondolkoztatja a nézőjét. Nagyon szerettem a film betétdalát is, gyönyörű szám egy csodálatos előadásban.

2017.02.25 Péter

Izgalmas magyar film, melynek "Édes, veszélyes élet" című slágere még a mai napig a fülemben cseng. Érdemes megnézni a magyar film kedvelőlőinek, igen jól sikerült darab.

2018.05.17 kisssjanka

Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Műfaja tekintetében igen csapongó. Romantikus drámaként indít majd egyre inkább átmegy sablonos vígjátékba. Nagy Ervin mint jóképű szélhámos szépfiú nem igazán hiteles. Színészi játékával nem váltja ki ... Több

2016.05.06 Kutyus

Nekem tetszett a film. Humoros, de ugyanakkor drámai is. Tanulságos és elgondolkoztató. Kifejezi, hogy azért előbb-utóbb minden visszaüt, és mindennek megvan a következménye.

2016.04.28 Cordelia Bennett

Fájdalmas a történet, mert nincs benne egy rokonszenves karakter sem - amennyire emlékszem. Aljasság mesterfokon, intelligencia és gátlástalanság. Pazar alakítások, Kulka János különösen lenyűgöző.