
Vélemények (17)
Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Műfaja tekintetében igen csapongó. Romantikus drámaként indít majd egyre inkább átmegy sablonos vígjátékba. Nagy Ervin mint jóképű szélhámos szépfiú nem igazán hiteles. Színészi játékával nem váltja ki ... Több
Fájdalmas a történet, mert nincs benne egy rokonszenves karakter sem - amennyire emlékszem. Aljasság mesterfokon, intelligencia és gátlástalanság. Pazar alakítások, Kulka János különösen lenyűgöző.