Miért nem halsz meg

Miért nem halsz meg

Papa, sdokhni

Andrei a világ legjobb nyomozója, ugyanakkor borzalmas apa. Rövidesen azonban a világ legrosszabb személyiségével kell összezárva lennie saját otthonában.

(csd)

Rendező: Kirill Sokolov
Forgatókönyvíró: Kirill Sokolov
Ország: Oroszország
Premier: 2018.08.13. | HBO Max (2020.11.27.)

2021.12.28 BalogJoe

Tarantinós, guyritchie-s, épp ezért tetszett. Rengeteget röhögtem rajta! Lopott alapú, de jó film.

2020.12.02 János Antal

Elsőre nem rossz

Miután megnéztem a filmet, kicsit utánaolvastam, ez a rendező, Kirill Sokolov első filmje, és véleményem szerint egész jól sikerült. Hogy kicsit Tarantino koppintás? Naná! De ő is teljesen jól helyezi különös, furcsa szereplőit az abszurd helyzetekbe. Kis költségvetés, kevés szereplő, sok vér, abszurd szituációk. Nekem bejött.

2020.07.19 dadi

Abszolút azt érzem, hogy az orosz filmipar a nagyon megérdemelt reneszánszát éli, és nagyon jól tudnak dolgozni mindazzal, amijük van - hát még azzal, amit mi gondolunk rólunk.

2020.11.28 UmpaLumpa

Teljesen elmebeteg film, ezért csak olyanoknak ajánlom, akik ezen tudnak szórakozni - akik viszont egy kicsit is komolyan próbálják venni, azoknak nehéz idejük lesz vele.

2020.08.22 HUNjanos

Ennyire energikus filmet már rég láttam, aminek a trash felszíne alatt ilyen sok mondanivaló pörögne ilyen remek alakításokkal és rendezéssel.

A film összbevétele 40 995 dollár volt (imdb.com).

A limitált költségvetés miatt Olja lakásában nem igazi tapéta van a falon, hanem papír replika, amit színes nyomtatóval nyomtattak. Szerző: Varga_Júlia