Miért nem halsz meg (2018)

Papa, sdokhni

stevepisti   2020. 12. 06.

Nem kevés túlzással, rengeteg vérrel, de még így is egy szórakoztató filmet sikerült összehozni. A történet kerek, van eleje, van vége, jól össze van rakva, a karakterek is jók, színesek. Tetszett, kicsit kevesebb vérrel hitelesebb sztori lehetett volna belőle.

János Antal   2020. 12. 02.

Elsőre nem rossz

Miután megnéztem a filmet, kicsit utánaolvastam, ez a rendező, Kirill Sokolov első filmje, és véleményem szerint egész jól sikerült. Hogy kicsit Tarantino koppintás? Naná! De ő is teljesen jól helyezi különös, furcsa szereplőit az abszurd helyzetekbe. Kis költségvetés, kevés szereplő, sok vér, abszurd szituációk. Nekem bejött.

UmpaLumpa   2020. 11. 28.

Teljesen elmebeteg film, ezért csak olyanoknak ajánlom, akik ezen tudnak szórakozni - akik viszont egy kicsit is komolyan próbálják venni, azoknak nehéz idejük lesz vele.

HUNjanos   2020. 08. 22.

Ennyire energikus filmet már rég láttam, aminek a trash felszíne alatt ilyen sok mondanivaló pörögne ilyen remek alakításokkal és rendezéssel.

dadi   2020. 07. 19.

Abszolút azt érzem, hogy az orosz filmipar a nagyon megérdemelt reneszánszát éli, és nagyon jól tudnak dolgozni mindazzal, amijük van - hát még azzal, amit mi gondolunk rólunk.

A film összbevétele 40 995 dollár volt (imdb.com).

A limitált költségvetés miatt Olja lakásában nem igazi tapéta van a falon, hanem papír replika, amit színes nyomtatóval nyomtattak.

(Varga_Júlia)