A keselyű három napja

Condor

2023.05.12 Robinson76

Mindenről az algoritmus tehet

A sorozat alapjául a klasszikus film szolgált, amiből nem volt nehéz összehozni egy modernizált szériát. Itt a főszereplő általa írt algoritmus meghiúsít egy terrortámadást, így úgy tűnik, jó úton jár, ám másnap az egész elemzőcsapatot likvidálják, ő is csak a csodával határos módon menekül meg. A sorozat történetmesélő jellege, íve és váratlan húzásai miatt is kitűnik a többség közül. Egyébként a megvalósítás igencsak jó, már-már filmes, szépen berendezett és kitöltött, nem epizódszerű, hanem átgondolt. Viszont a sorozat szerintem túl sok időt tölt karaktereivel, ezzel elaprózva magát a történetet, ami túl gyakran torpan meg azért, hogy egy-egy, egyébként szimpatikus, de nem feltétlenül fontos szereplő sorsával foglalkozzon. Azonban remekül felépít egy titkos világot, ami kényelmetlenül közel van a valósághoz, amiben a hírszerző, a fekete műveletek világában mozgó elemzők és a végrehajtók közösségében rejlik. Összességében ez egy élvezetes darab, ha valaki minőségi, gondolkodtató szórakozásra vágyik.

2020.04.29 Linda083

Nagyon tetszett az első évad. Izgalmas, fordulatos volt. A főszereplő színész nagy kedvencem. Várom a folytatást.

2019.12.30 Adepto

Izgalmas és elgondolkodtató

/Előre jelezném, hogy nem volt semmi ismeretem a sztoriról, nem olvastam róla, és nem is láttam a filmet./ Most néztem végig az első évadot gyakorlatilag egy nap alatt. Nekem annak ellenére nagyon tetszett, hogy vannak benne "bakik" (és biztos több, ... Teljes kritika

2020.02.01 Gyuri

Függővé tett ez a sorozat, remekül összerakták, még ha van is benne néhány ellentmondás. Remélem, tudni fogják, mikor kell leállni, és nem húzzák majd a végtelenségig.

2020.04.21 vpeter22

Az első epizódok izgalmasak voltak, de aztán túl sok lett a következetlenség, a sztori átfordult teljesen banálisba, a főszereplő karaktere is ellaposodott. Egy akció-thrillernél ez elég nagy hiba.

Aranyélet
2015