Szörnyella

Cruella

2021.10.14 KCintia

Fantasztikus

Imádtam minden mozzanatát a filmnek, és nem is éreztem, hogy hosszú lenne a játékidő. Tetszett, hogy belevették egy kicsit a gyerekkort is, és nem kaptunk hirtelen egy " in medias res" kezdést + jól történt a gyerek- és felnőttkor közti átváltás is. A karaktert megformáló színésznőhöz nagyon illet Szörnyella szerepe. Volt benne humor, izgalom, vagányság, dráma. Remek lett.

2022.01.31 Csillagpor

Érdekesen dolgozta bele Szörnyellát ebbe a modern divatvilágos történetbe. Kifejezetten tetszettek a ruhák is. Gyerekeknek szerintem azért ez nem való. Elég durva, ahogy szinte semmilyen eredettörténet nélkül, rögtön megölik a főhősnő anyját.

2021.06.26 Kósa Bence

Nem egy Joker, de néha próbál az lenni. Estella Miller egy kreatív személy, de nagyon rideg természetű. Anyja – tulajdonságai miatt – a Szörnyella nevet adja neki. Lázadó természete miatt az anyja (Chatreine) kiveszi az iskolából, és Londonba költözn... Több

2022.07.02 Gyorvik

Gyermekkorod óta megszoktad a kutyanyúzó rajzfilm gonosztevő karakterét (nagyon féltek a gyerekek tőle). Vajon miért szeretnének belőle is pozitív hőst csinálni? Bár a főszereplő kihozta a szerepéből, amit lehet. Az "újjal" jobban lehet azonosulni, de köszönőviszonyban nincs az eredetivel.

2021.12.05 Fikatours_blogger

Hamisíthatatlan Disney-történet

Az alapötlet zseniális: megkedveltetni egy mindenki által ismert főgonosz figuráját egy előzményfilmmel. A recept mondhatni közhelyes: relativizáljuk a személyiséget, és mutassunk be egy még nagyobb surmót, aki mellett hősünk már-már szerethető. (Kedvenceim voltak a vér-dalmaták.)

2022.01.02 diumiu

Számomra Emma Stone garancia egy jó filmhez/estéhez. Most sem csalódtam benne, szerintem nagyon passzolt rá ez a szerep. Illetve a film is nálam pozitív, bár tartottam tőle, de nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom.

2021.10.14 herkedavid

Jó, de nem tökéletes

Tegnap megnéztük a barátnőmmel. Nekem személy szerint tetszett, Emma Stone nagyon jól hozta a karaktert, egész jól elvitte a hátán a filmet. Ami nem jött, be az a történet, miért olyan, amilyen. Az a része gyengének tűnt, de bátran ajánlom bárkinek, egy esti családi filmezésnek bőven jó.

2021.12.21 Lonka

Látványban és hangulatban is jó film lett, amit nem is gondoltam volna.

2021.10.24 Alexa

Szörnyella újragondolva. :) Ötletes, látványos, és jók a színészi játékok. Aki a kutyák miatt nézné, ne számítson sok kutyás jelenetre, de nyilván lesznek benne! Ez inkább valóban a thriller műfajra hajaz a történetet tekintve. "Az ördög Pradát visel... Több

2022.07.11 kevelin

Zseniális előzmény film, amolyan Disney-sen megoldva. Nekem nagyon átjött és Emma Stone alakítása aranyat ér.

2021.10.16 Timike

Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen történetet össze lehet hozni a Szörnyellából. Remekül építkezik a film. Már a gyermekkortól megismerhetjük a kis Ellát, s hogy felnőttként miért vált olyanná, amilyen.

2022.07.26 Evibaby6669

Valóság

Ahhoz képest, hogy elsőnek meg sem akartam nézni a filmet, teljesen magával ragadott már az előzetese is. Azt gondoltam, biztos a Disney-sztorit fogok látni, teljesen meglepett, hogy nem. Ami nekem a legfontosabb, hogy nem a tipikus filmek története verődik vissza, hanem el tudnám képzelni, hogy a valóságban is megtörténhet ilyen. A legfontosabb pedig, hogy egyetlen percét sem pörgettem át, ami nagy szó!

2021.11.18 Péter Fazekas

Őszinte leszek, jobbra számítottam, de nem volt rossz film.

2023.03.03 filmember

Szuper cool. Zene: kiváló. Történet: kiváló. Színészek: kiválóak.