Játssz egy Hyundai okostévéért! Login
NA

Szörnyella (2021)

Cruella

Emma Stone

A 101 kiskutyából 1996-ban egy előszereplős mozifilm is készült (101 kiskutya), melyben Glenn Close alakította Szörnyellát. A 2021-es változatban Emma Stone-t láthatjuk a szerepben.

A Szörnyellát a 101 kiskutya című animációs Disney-film 60. évfordulóján mutatják be a mozik.

A film középpontjában Dodie Smith 101 kiskutya című 1956-ban megjelent regényéből ismert karakter, Szörnyella áll.

Baroness szerepére Nicole Kidman, Charlize Theron, Julianne Moore és Demi Moore is esélyes volt, de a szerepet végül Emma Thompson kapta meg.

2016. január 6-án vált hivatalossá, hogy a Szörnyella címszerepét az Oscar-díjas Emma Stone alakítja.

Az előszereplős Szörnyella filmet már 2011-ben bejelentették, ennek ellenére a produkcióra, mely ez idő alatt számos változáson esett át, tíz évet kellett várniuk a nézőknek.

A Disney producerei 2019. augusztus 24-én jelentették be hivatalosan a D23 Expón, hogy megkezdődött a Szörnyella forgatása.

A Szörnyella premierjét eredetileg 2020. december 23-ra időzítették, de a bemutatót végül 2021. tavaszára halasztották.