Csajok a csúcson

Csajok a csúcson

Mädchen Mädchen!
Videók

Victoria, Lena és Inken jó barátnõk, egy csapatban röplabdáznak. Mindent megosztanak egymással, s az is kiderül, hogy csupán egy dologra vágynak: végre át akarják élni életük elsõ orgazmusát. Míg Lena az igazi szerelemrõl álmodozik, Victoria a leszbikus szex felé is kacsintgat, Inken pedig viszonyt kezd egy érzéketlen machóval. Mások is felbukkannak a lányok életében, jó tanácsokat kapnak az idõsebbektõl, akik már nem gyakorolják a szexet - az egyetlen hasznos dolog a már említett bicikliülés... Végül minden másképp alakul, mint várható volt. A legfontosabb dolog mindenesetre az, hogy saját érzelmeinkre kell hallgatnunk, s nem a felnõttek locsogására vagy a nõi magazinok "szakértõinek" tanácsára.

Rendező: Dennis Gansel
Ország: Németország
Premier (HU): 2002.01.24.
Max Riemelt

2019.07.09 gerda

Emlékszem, amikor tiniként ezt láttam és azt gondoltam, hogy a dolgok így működnek. Aztán rá kellett jönnöm, hogy ez csak részben. Nem mindenkinél így, ilyen módon alakul ki a szexuális vonzalom. Tematikailag ez a film tehát egy nagy nulla. Viszont egészen vicces tud lenni itt-ott.

2019.02.03 indingo

A Hangyák a gatyában női változata. Valamiért úgy érezték akkortájt a filmkészítők, hogy erre van szüksége nézőknek. A története nem valami izgalmas.

2016.04.30 Leoni

Akkoriban anyukámmal néztem meg moziban, és néhol azért pirultam a szexet érintő jelenteknél, hogy tiniként már ezt nézem, de mivel a lányok is ebben a korban vannak, ezért kifejezetten jó a témája, és a szexhez való viszonyulása, mivel több szempont... Több

2017.10.13 azurou

Az Amerikai pite és a Cooltúra után valamiért egymást követték az ilyen filmek, amik elvileg valamiféle tabudöntögetésről szóltak, de valójában inkább gagyikra sikeredtek. Nem hiszem, hogy tiniként sokat lehet ebből a filmből tanulni, viccesnek nem vicces inkább erőltetett.