FunBoi   2016. 09. 12.

Bár van némi hasonlóság Bradley Copper filmjével, szerintem ez a változat nagyon viseli magán a korszak hibáit. Túlságosan klisés és kiszámítható előre az, mi is fog hamarosan történni. Ettől függetlenül persze egyszer simán meg lehet nézni.

Dan   2016. 09. 09.

Nagyon jó hangulatú film, szerintem a zenék nagyon dallamosak, ettől könnyen meg is lehet jegyezni őket, és hát kikapcsolódásnak sem utolsó a film.

A férfi főszereplő, Kris Kristofferson maga is komoly alkoholproblémákkal küzdött a múltban, akárcsak a karaktere.

(ArpiHajdu és Réci )

Barbra Streisand Elvis Presley-t szerette volna John szerepére, de Presley menedzsere olyan magas összeget kért volna, hogy végül elvetették az ötletet.

(ArpiHajdu és Réci )

Az 1937-es változatból ismert híres zárómondat nem szerepel ebben a verzióban, helyette Esther John egyik számát kezdi el énekelni a záró jelenetekben.