Bíboreső

fijass   2015. 02. 18.

fantasztikus zene, és az egész az utánozhatatlan hercegről szól. miután Prince meghalt, újranéztem a filmet, megemlékezésképpen, és nagyon kellemes volt, nem tartozik a nagy filmes alkotások közé, de a zene mindenért kárpótol

spidey   2015. 02. 10.

Prince rajongóknak nagyon ajánlott, de csak azoknak, a többieknek mint én elég érdektelen

Prince

A film rendezést először James Foley-nak ajánlották fel. Foley egyéb elfoglaltságokra hivatkozva visszautasította a lehetőséget, viszont ő javasolta a direktori posztra Albert Magnolit.

Azt a jelenetet, amiben Wendy és Lisa megcsókolják egymást végül kivágták a filmből, mert azt suggalta volna, hogy kapcsolatban vannak.

Amikor a Kölyök apja zongorázik, akkor valójában Prince játszik a zongorán.

A legtöbb dalt élőben vették fel.