Válassz vagy meghalsz

Choose or Die

2023.07.26 Elkoo

Nagyon érdekesen indult, aztán az idő múlásával egyre gyengébb lett a színészi alakítás is, illetve maga a történet is. Egyszer meg lehet nézni, de nem alkotott maradandó élményt.

2022.04.16 Gábor390920

Mintha a Fűrész-filmeket és a Jumanji új változatát keresztezték volna horrorváltozatban. Muszáj játszanod, vagy a körülötted lévők vagy te úgyis meghalsz. Amikor egy tehetséges programozólány megtalálja a játékot, nem is sejti, hogy mit szabadít ma... Több

2022.04.15 Lóri Ádámcsik

Silány

Megpróbálja meglovagolni a Végtelen útvesztő és a Fűrész farvizét, de nem sikerült sajnos. Nem éri meg a rá szánt időt sem.

2022.04.21 jfruzsi97

Szerintem azért ha az ember megnézi egyszer nem lő mellé azért. Leköti a figyelmet, néhol érdekes és nyomasztó. Persze voltak benne érdekes dolgok, amik furára sikerültek. De összességében rendben volt.

2022.04.16 KCintia

Egyedi és mégis unalmas

A film alapelképzelése tökre tetszett, mert nem láttam még hasonlót, vagy ha van is, akkor nem sok. Tetszett, hogy egy játékba kell eldönteni, hogy mi történjen. Viszont a film nem volt se izgalmas, se túl érdekes. Egynek elment, de biztos nem egy 5*-os "horror".

2023.06.20 Di Canio

Unalmas hülyeség az egész. Egyszer tényleg meg lehet nézni, elrettentésképpen.

2022.07.01 Török389133

Az első fele egész jó, de sajnos a második fele már elég hülyeség.

2022.04.26 zsena

Krueger-narrált kis koppintás, de már az első se volt nagy durranás

Kár érte, mert ha nem egy boszorkányos halandzsával lett volna magyarázva a sztori, még meg is állta volna a helyét ebben a kategóriában. Miért kell a misztikum? A mai világban, amikor rengeteg lehetőség van a technika vívmányait kihasználva alkotni ... Teljes kritika

2022.04.30 Idknw

Kb. 2 jelenet van, ami jó, azon kívül egy nagy nulla a film. Az alapötlet jó, de a megvalósítás botrányos. Így elszúrni egy jónak ígérkező filmet... Többségében annyira unalmas, szó szerint semmi sem történik. A színészi játék csapnivaló, a kazettás és a patkányos rész nevetséges volt.

2022.09.01 Re Tth Nézhetetlen

Halálra untam magam a tizedik perctől. Próbálkoztak egy gyenge csavarral, de annyira rossz volt a főszereplő színésznő is benne, hogy botrány. Szerintem egy óvodai színitanodában minőségibb előadás születik. Egyszer sem nézős.

2022.04.09 Tom

Élveztem. Nem egy mestermű, de szórakoztató. Nem olyan ijesztő, de sok horrort nézek, így lehet, hogy csak megszoktam. A színészi játék nagyszerű. Asa Butterfield mint mindig elbűvölő és minden filmjét érdemes megnézni.

2022.04.15 hauser65

Most néztem meg ezt a filmet, abban a reményben, hogy valamilyen formában szórakoztat. Sajnos ez lehetetlennek tűnt. Egyáltalán nem ijesztő. Még egy rövid pillanatra sem. Rossz színészi játék. Még a szexoktatásban főszerepet játszó színésztől is. Rossz vágás és kameramunka.