A fekete ruhás nő 2: A halál angyala

Leanne Best
Amelia Pidgeon
Jeremy Irvine
Oaklee Pendergast

Fiatal gyerekek csoportját a 2. világháborús Londonból Eel Marsh házába evakuálnak. Ekkor még senki nem sejti, miféle gonosz erő szunnyad az épületben.

(hp)

Rendező: Tom Harper
Forgatókönyvíró: Jon Croker, Susan Hill
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2015.02.19.
Forgalmazó: Freeman Film

2021.02.03 Ildikó Bacskai

Vontatott, lassú film, gondolom sejtelmes szeretett volna lenni a rendező, de helyette inkább zavaros. Szép jelmezek és helyszínek, szép látvány, de bénán kivitelezett történet, semmi horrorisztikus nincs benne, pedig a film helyszínei miatt minden a... Több

Na ez sem érdekes, sem izgalmas, sem misztikus sem volt. Csak a megszokott sablonok, klisék és közhelyek. Béna párbeszédek tömkelege és rossz színészi játék jellemzi ezt a mozit. Hangulat nélküli és unalmas.

2017.10.04 indingo

Az első rész hangulatban és történetben is jobban tetszett. És igazából sok köze nem volt az eredeti sztorihoz. Egynek elment, de nem éreztem különlegesnek a filmet.

2017.10.17 Szilonka

Tetszett a film, szerencsére nem az a vértocsogós fajta. A hangulat képernyőn is átjött. Daniel azért hiányzott nekem a filmből. A történetben maradtak még bennem kérdések.

2017.10.21 Bazzzsi

Egyszerűen volt érdekes a története, kicsit azért lehetett volna összetettebb és bonyolultabb. Látványban és hangulatban bejött a film, de nem nézném újra.

(2015. 03. 28.)
Egy anya bosszúja örökké tart
Sok újdonságot nem ígér: elhagyatott romos ház, nyikorgó bútorok, állandó félhomály, sírkövek, erdők és mocsarak, hátborzongató gyerekrajzok és halott szemű porcelánbabák. Amit ígér, azt viszont maradéktalanul teljesíti. Eltűnőben lévő történetek, melyeknek emlékét csak besárgult fényképek őrzik, elfeledett kísértethistóriák, amelyek egyszer csak ... Több