Az elnémultak (2014)

Jared Harris
Erin Richards
Jared Harris

kuba.pal   2016. 07. 09.

Viszonylag unalmas, összecsapott film volt, közel sem olyan jó, mint a démonok között, a színészek nagyon semmilyenek, és a rendezőnek sem sikerül igazán fenntartania a feszültséget. Azt mondanám, eléggé közepes mozi, de akiket az ilyesmi érdekel, talán megtalálhatják benne a számításaikat. Nekem nem sikerült.

smith   2015. 05. 31.

Inkább a thriller kategóriába sorolnám mint a horrorba. Sok hasonló témájú film készült mostanság, így nem sok jóra számítottam. Az első felében be is jött az aggodalmam, kicsit unalmasan indult, és sejteni lehetett, hogy milyen történések lesznek. A... több»

*tünde   2015. 06. 01.

*bella   2015. 05. 29.

A kicsit több, mint másfél óra alatt bealudtam vagy ötször. Gyenge történet. Nem a kedvencem, az már biztos.

july   2015. 05. 11.

Elcsépelt, üres a történet, sok az átvett elem más hasonló filmekből, például a Démonok között -ből. A karakterek viszont jól megírtak. Inkább krimi mint horror.

mambi985   2015. 02. 25.

Voltak benne izgalmas jelenetek. A kicsit több, mint másfél óra alatt bealudtam vagy ötször. A párom felkeltett, de körülbelül ahogy átöleltem abban a pillanatban vissza is aludtam. Gyenge történet, gyenge alakítás a színészektől. Nem lesz a kedvencem, az már biztos.

Holló   2016. 02. 22.

Volt benne jó pár izgalmas, hátborzongató jelent, összességében szerintem megéri megnézni a horrorrajongóknak, még akkor is, hanem egy igazi mestermű, végső soron eléri, amit akar. A végén pedig csak az számít, milyen erősen szorítjuk a párunk kezét,... több»

Bár a filmet 2012-ben forgatták, csak 2014-ben került a mozikba.

(kázsé)

Néhány jelenetben a Brian McNeilt alakító Sam Claflin látta el az operatőri teendőket.

(kázsé)

A filmet eredetileg Cambridge-ben forgatták volna.

(kázsé)

A forgatókönyvet pénzügyi okok miatt többször is alapjaiban írták át.

(kázsé)

Több kultikus horrorfilmet is megemlítenek a film szereplői, köztük a Ragyogást és Az ördögűzőt.