A fekete ruhás nő 2: A halál angyala

The Woman in Black 2: Angel of Death

2021.02.03 Ildikó Bacskai

Vontatott, lassú film, gondolom sejtelmes szeretett volna lenni a rendező, de helyette inkább zavaros. Szép jelmezek és helyszínek, szép látvány, de bénán kivitelezett történet, semmi horrorisztikus nincs benne, pedig a film helyszínei miatt minden a... Több

Na ez sem érdekes, sem izgalmas, sem misztikus sem volt. Csak a megszokott sablonok, klisék és közhelyek. Béna párbeszédek tömkelege és rossz színészi játék jellemzi ezt a mozit. Hangulat nélküli és unalmas.

2017.10.04 indingo

Az első rész hangulatban és történetben is jobban tetszett. És igazából sok köze nem volt az eredeti sztorihoz. Egynek elment, de nem éreztem különlegesnek a filmet.

2017.10.17 Szilonka

Tetszett a film, szerencsére nem az a vértocsogós fajta. A hangulat képernyőn is átjött. Daniel azért hiányzott nekem a filmből. A történetben maradtak még bennem kérdések.

2017.10.21 Bazzzsi

Egyszerűen volt érdekes a története, kicsit azért lehetett volna összetettebb és bonyolultabb. Látványban és hangulatban bejött a film, de nem nézném újra.

2018.12.01 VvV

Ezzel a résszel is ki voltam békülve. A története nem annyira kerek, mint DR féléé, de így is okozott kellemes perceket.

2017.12.09 Greeta

Ugye ez az első részhez képest időben korábban történik. Furcsa ez a fajta felfogás. Nem volt rossz maga a történet és helyenként a félelem is megvolt.

2018.09.27 MidoD7 Nézhetetlen

Már az első rész se lopta be magát a szívembe de gondoltam adok egy lehetőséget ennek is. Sajnos ez ha lehet még jobban alá lőtt az elődjének. Teljesen halálra untam magam a film ideje alatt. Színész játékról nem nagyon beszélhetünk mert semmi értelm... Több

2015.11.12 TribeBubu

A sztori nagyon elcsépelt volt. Ellenben minden más nagyon jó volt. A képi világ igazán horrorba illő, ügyesek voltak színészek, a hangkeverés pofás és bámulatosak a díszletek. Vagyis a forgatókönyvírónak dádá, a többi stábtagnak pacsi. De sajnos ez az összkép még mindig csak három csillagra elég.

2020.04.18 BÉLA Nézhetetlen

SZAR

27 perc után 0 cselekmény.

2017.08.15 czigler.nora

Méltó folytatása szerintem az első résznek, a hangulata és a stílusa megegyezik. Szerintem alapból rémisztő ez a korszak és a viktoriánus korszak hangulata, így az telitalálat.

2015.04.26 Zsofi821

Aki nem látta az első részt, az valószínű nem fog csalódni. Viktoriánus hangulatú, lassú tempójú, a feszültséget egyre inkább fokozó, minőségi horror.

2015.02.27 ocso

Hátborzongató, nekem kissé sok volt.. Van olyan izgalmas, mint az első. Aki bírja, nézze meg!

2017.10.02 Bibabac

A látványon kívül nem igen van a filmnek pozitív tulajdonsága. A történet elég gyatra, a szereplők szerintem gyengék, és nem mindig érzem azt a borzongást, amit sugallni akar a jelenet. Egyszer nézhető, de ne várjon tőle senki túl sokat.