Hipnózisban (2021)

Hypnotic

Jason O'Mara
Jason O'Mara
Kate Siegel

Ildikó Bacskai   2021. 11. 04.

Hipnózisban (2021)

Az ötlet jó, és nagyon érdekes filmet lehetne belőle csinálni, de ez, azt gondolom, most nem sikerült. Jellegtelen, kidolgozatlan karakterek, a főhősnő sem szerethető, inkább pornós megjelenésű, hűvös figura. A doki és a pasija talán egy fokkal jobban került megformálásra. Nincs lehetőség beleélni magunkat a félelmébe, szorongásaiba, egy buta hisztinek tűnik, ahogyan megéli az eseményeket. Egy estét megér a történet miatt, de egyébként gyengécske.

stomachh   2021. 10. 28.

Kár érte, mert a téma jó. Csak a megvalósítás lett gyenge, olyan netflixes...

Lóri Ádámcsik   2021. 10. 28.

Hipnózisba kerültem :D

A filmelőzetes babonáz meg minket maximum. A film nem hipnózisba, hanem álomba szenderít minket inkább. Unalmas karakterek és előre látható végkifejlet. Elalváshoz tökéletes. :)

HannaK   2021. 10. 31.

Az ötlet tetszett, érdekesnek tűnt maga az előzetes, de a filmben nem sok izgalom volt. A 18-as karikát sem értem.

Greta   2021. 11. 01.

Szörnyű

Sajnálatos, hogy egy ilyen jó színésznő részt vett ebben a produkcióban. Nyolcvanas évekbeli, bugyuta videófilmekre jellemző igénytelenség, tele ostobasággal, kiszámítható klisékkel, semmitmondó, lélektelen karakterekkel. Semmi pozitív, amit említeni tudnék.

Nomacool   2021. 10. 27.

A koncepciót érdekesnek találtam, de a végeredmény kiábrándító.

filmekreceptre   2021. 11. 02.

Állj meg! Ülj le a TV elé, és indítsd el a Netflixet!

Ha ez a két mondat ebben a filmben hangzana el, már végre is hajtottad volna. Van némi feszültség és vannak izgi részek ebben a thrillerben, de kicsit túl egyszerű és előre látható a sztori. És elég nevetséges, hogy egy emberi lényt gyakorlatilag robotként lehet programozni és irányítani, elég hozzá egy telefonhívás.

A film elején Jenn (Kate Siegel) éppen egy Uber sofőrre vár, akit Violának hívnak és 9 perc múlva érkezik - Viola a színésznő egy másik karakterének a neve, akit a A Bly-udvarház szelleme (2020) című filmben játszik.

(Hupka Adrián)