Hipnózisban (2021)

Hypnotic

Jason O'Mara
Jason O'Mara
Kate Siegel

Emmersson   2022. 01. 11.

Halovány

Unalmas és idegesítő történet.

indingo   2022. 01. 07.

A hipnózisos téma nem egyedi, készült már jó pár film a témában, de mindig izgalmas kiindulópont tud lenni. Ennél a filmnél hamar rá kellett jönnie a nézőnek, hogy itt nem lesznek semmilyen izgalmak.

stomachh   2021. 10. 28.

Kár érte, mert a téma jó. Csak a megvalósítás lett gyenge, olyan netflixes...

Ildikó Bacskai   2021. 11. 04.

Hipnózisban (2021)

Az ötlet jó, és nagyon érdekes filmet lehetne belőle csinálni, de ez, azt gondolom, most nem sikerült. Jellegtelen, kidolgozatlan karakterek, a főhősnő sem szerethető, inkább pornós megjelenésű, hűvös figura. A doki és a pasija talán egy fokkal jobban került megformálásra. Nincs lehetőség beleélni magunkat a félelmébe, szorongásaiba, egy buta hisztinek tűnik, ahogyan megéli az eseményeket. Egy estét megér a történet miatt, de egyébként gyengécske.

Lóri Ádámcsik   2021. 10. 28.

Hipnózisba kerültem :D

A filmelőzetes babonáz meg minket maximum. A film nem hipnózisba, hanem álomba szenderít minket inkább. Unalmas karakterek és előre látható végkifejlet. Elalváshoz tökéletes. :)

Greeta   2021. 12. 21.

Az előzetes alapján reménykedtem benne, hogy valami értékelhetőt fogok látni, de csalódnom kellett. Semmi meglepő nincs benne.

HannaK   2021. 10. 31.

Az ötlet tetszett, érdekesnek tűnt maga az előzetes, de a filmben nem sok izgalom volt. A 18-as karikát sem értem.

A film elején Jenn (Kate Siegel) éppen egy Uber sofőrre vár, akit Violának hívnak és 9 perc múlva érkezik - Viola a színésznő egy másik karakterének a neve, akit a A Bly-udvarház szelleme (2020) című filmben játszik.

(Hupka Adrián)

A Hypnotic nem egy nagy fordulatokkal bíró film és nem is az a cél, hogy a frászt hozza rád. Jó érzékkel nyúltak a témához, csak ha ennyire nyilvánvaló, hova tartunk, akkor nem ártana bele némi plusz. Viszont pörgős a cselekmény, nem húzzák-nyúzzák a játékidőt, jók a karakterek és a szereplők. több»