Vélemények: Hipnózisban (2021)

Emmersson   2022. 01. 11.

Halovány

Unalmas és idegesítő történet.

indingo   2022. 01. 07.

A hipnózisos téma nem egyedi, készült már jó pár film a témában, de mindig izgalmas kiindulópont tud lenni. Ennél a filmnél hamar rá kellett jönnie a nézőnek, hogy itt nem lesznek semmilyen izgalmak.

stomachh   2021. 10. 28.

Kár érte, mert a téma jó. Csak a megvalósítás lett gyenge, olyan netflixes...

Ildikó Bacskai   2021. 11. 04.

Hipnózisban (2021)

Az ötlet jó, és nagyon érdekes filmet lehetne belőle csinálni, de ez, azt gondolom, most nem sikerült. Jellegtelen, kidolgozatlan karakterek, a főhősnő sem szerethető, inkább pornós megjelenésű, hűvös figura. A doki és a pasija talán egy fokkal jobban került megformálásra. Nincs lehetőség beleélni magunkat a félelmébe, szorongásaiba, egy buta hisztinek tűnik, ahogyan megéli az eseményeket. Egy estét megér a történet miatt, de egyébként gyengécske.

Lóri Ádámcsik   2021. 10. 28.

Hipnózisba kerültem :D

A filmelőzetes babonáz meg minket maximum. A film nem hipnózisba, hanem álomba szenderít minket inkább. Unalmas karakterek és előre látható végkifejlet. Elalváshoz tökéletes. :)

Greeta   2021. 12. 21.

Az előzetes alapján reménykedtem benne, hogy valami értékelhetőt fogok látni, de csalódnom kellett. Semmi meglepő nincs benne.

HannaK   2021. 10. 31.

Az ötlet tetszett, érdekesnek tűnt maga az előzetes, de a filmben nem sok izgalom volt. A 18-as karikát sem értem.

Greta   2021. 11. 01.

Szörnyű

Sajnálatos, hogy egy ilyen jó színésznő részt vett ebben a produkcióban. Nyolcvanas évekbeli, bugyuta videófilmekre jellemző igénytelenség, tele ostobasággal, kiszámítható klisékkel, semmitmondó, lélektelen karakterekkel. Semmi pozitív, amit említeni tudnék.

Nomacool   2021. 10. 27.

A koncepciót érdekesnek találtam, de a végeredmény kiábrándító.

filmekreceptre   2021. 11. 02.

Állj meg! Ülj le a TV elé, és indítsd el a Netflixet!

Ha ez a két mondat ebben a filmben hangzana el, már végre is hajtottad volna. Van némi feszültség és vannak izgi részek ebben a thrillerben, de kicsit túl egyszerű és előre látható a sztori. És elég nevetséges, hogy egy emberi lényt gyakorlatilag robotként lehet programozni és irányítani, elég hozzá egy telefonhívás.

batteryfree   2021. 10. 28.

Szörnyen volt megírva. Kate Siegel egy jó színésznő, de ezzel nem tudott mit kezdeni. Nincs benne semmi misztikus, már a film elején rájövünk, mi történik, és utána már csak unalmas lesz.