Hipnózisban

Hypnotic
Videók

2023.01.15 bajkaizoltan

Rabja lettem a színésznőnek.

2021.10.28 stomachh

Kár érte, mert a téma jó. Csak a megvalósítás lett gyenge, olyan netflixes...

2022.01.07 indingo

A hipnózisos téma nem egyedi, készült már jó pár film a témában, de mindig izgalmas kiindulópont tud lenni. Ennél a filmnél hamar rá kellett jönnie a nézőnek, hogy itt nem lesznek semmilyen izgalmak.

2021.11.04 Ildikó Bacskai

Hipnózisban (2021)

Az ötlet jó, és nagyon érdekes filmet lehetne belőle csinálni, de ez, azt gondolom, most nem sikerült. Jellegtelen, kidolgozatlan karakterek, a főhősnő sem szerethető, inkább pornós megjelenésű, hűvös figura. A doki és a pasija talán egy fokkal jobban került megformálásra. Nincs lehetőség beleélni magunkat a félelmébe, szorongásaiba, egy buta hisztinek tűnik, ahogyan megéli az eseményeket. Egy estét megér a történet miatt, de egyébként gyengécske.

2021.10.28 Lóri Ádámcsik

Hipnózisba kerültem :D

A filmelőzetes babonáz meg minket maximum. A film nem hipnózisba, hanem álomba szenderít minket inkább. Unalmas karakterek és előre látható végkifejlet. Elalváshoz tökéletes. :)

2022.01.11 Emmersson

Halovány

Unalmas és idegesítő történet.

2021.12.21 Greeta

Az előzetes alapján reménykedtem benne, hogy valami értékelhetőt fogok látni, de csalódnom kellett. Semmi meglepő nincs benne.

2021.11.01 Greta

Szörnyű

Sajnálatos, hogy egy ilyen jó színésznő részt vett ebben a produkcióban. Nyolcvanas évekbeli, bugyuta videófilmekre jellemző igénytelenség, tele ostobasággal, kiszámítható klisékkel, semmitmondó, lélektelen karakterekkel. Semmi pozitív, amit említeni tudnék.

2021.10.31 HannaK

Az ötlet tetszett, érdekesnek tűnt maga az előzetes, de a filmben nem sok izgalom volt. A 18-as karikát sem értem.

2021.11.02 filmekreceptre

Állj meg! Ülj le a TV elé, és indítsd el a Netflixet!

Ha ez a két mondat ebben a filmben hangzana el, már végre is hajtottad volna. Van némi feszültség és vannak izgi részek ebben a thrillerben, de kicsit túl egyszerű és előre látható a sztori. És elég nevetséges, hogy egy emberi lényt gyakorlatilag robotként lehet programozni és irányítani, elég hozzá egy telefonhívás.

2021.10.27 Nomacool

A koncepciót érdekesnek találtam, de a végeredmény kiábrándító.

2021.10.28 batteryfree

Szörnyen volt megírva. Kate Siegel egy jó színésznő, de ezzel nem tudott mit kezdeni. Nincs benne semmi misztikus, már a film elején rájövünk, mi történik, és utána már csak unalmas lesz.