Elzárva a világ elől (2016)

The Disappointments Room

Artemisia   2018. 10. 02.

Nem igazán tudtam megragadni a film mondanivalóját. Az alapötlet, a háttérsztori (a szégyen tömlöcben tartott és ott megölt kislány története) és a horroros atmoszféra még egész jó volt, de maga a cselekmény katasztrofálisan semmitmondó Az sem tiszt... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Feszültségben nincsen hiány és Kate Beckinsale is feldobja egy kicsit ezt a már megszokott történetet.

HercegPeter   2018. 06. 05.

Ez tipikusan egy olyan film, amire pár nap múlva már nem is emlékszik az ember. Én is egy-két hete láttam, de már alig rémlik. A történet megint csak annyi, hogy egy család beköltözik egy házba, ahol szellemek kezdik zargatni őket. Na mondjuk Kate Be... több»

hsanya182   2017. 03. 10.

Jól összerakott "szellemes" thriller, van benne sok ijesztgetős rész, barátnőm sokszor megijedt, szerintem hozza az átlagot, nem sikerült olyan rosszul, inkább olyan parafilm mint hogy vérengzős legyen...

Ádám   2017. 03. 14.

Ennél már láttam sokkal jobb thrillert is. Az elején még figyeltem, de annyira nem tudott lekötni. Egyszer nézhető részemről. Még azt hozzátenném, hogy engem kicsit zavart, hogy a csaj minden szituációban úgy nézett ki mintha éppen akkor hagyta volna el a fodrászatot és a sminkest.

gennaddifix   2016. 06. 04.

Végre egy jó thriller! Banálisan egyszerű történet, de mégis remek kis ütős mozit sikerült kihozni belőle. Kate Beckinsale pedig egyszerűen zseniális volt! Nagyon passzolt hozzá a karaktere és minden mozzanatát elhittem, mert hiteles volt. A rendezésen még finomítottam volna, azzal nem voltam maximálisan megelégedve.

nobody.zero   2016. 01. 29.

Nem az én idegeimnek való film, de azért végignéztem és nem volt rossz. Jók a színészek, a zene is ott volt, de egy kicsit sablonosnak éreztem egy bizoyos idő eltelte után.

Marcia DeRousse
Gerald McRaney
Marcia DeRousse
Mel Raido

A film költségvetése 15 millió dollár volt, de mindössze 5 millió dollár bevételt tudott termelni.

A film forgatása 2014. szeptember 8-án kezdődött meg Greensboróban, Észak-Karolina államban.

Az Elzárva a világ elől hatalmas bukás volt az Államokban. A premierjét követő harmadik hétvégére a mozik levették a műsorukról.

A filmet rendkívül negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 0 (!) százalékon áll (2017. április).

A Rogue Company stúdió 35. kiadott filmje.

Több jelenetet is azon az utcán vettek fel, ahol Hellraiser III: Pokol a Földön (1992) című filmet forgatták.

A második olyan film a Vonzások (2013) után, amit Wentworth Miller írt és Lucas Till az egyik főszereplő.