A Bagnold család nyara

A Bagnold család nyara

Days of the Bagnold Summer

Danielt csak a metál érdekli, könyvtáros anyukájával gyakran összetűzésbe keveredik emiatt. Mindketten fellélegeznek, amikor kiderül, a fiú az apjával és új feleségével töltheti a nyarat, ám azok lemondják a nyaralást. Hat hosszú hetet kell egymás társaságában tölteniük, ami szépen lassan… Több

Rendező: Simon Bird
Író: Joff Winterhart
Forgatókönyvíró: Lisa Owens
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2019.08.14. | HBO Max (2021.02.07.)

KULCSSZAVAK

2022.04.16 inzon

Ez mi a trutyi? Eltelt 10 perc, és csak ratyi számok vannak benne. A szinkronhangok szánalmasan gyengék. A srácé túl öreg, a nőé túl fiatalos az eredeti színészekhez képest. 15 perc után kuka.

2019.10.15 brsvktr87

Sok helyen kicsit blőd és kiszámítható, de ettől függetlenül nagyon jól átgondolt és mértéktartó film, ami nem akar többet, mint ami, de azt jól.

2021.02.08 misike01

Elképesztően szórakoztató humorú, igazi angol film, ami egy egyszerű, de hétköznapi módján zseniálisan elmesélhető történettel dolgozik. Nagyon vicces és megható film.

2020.01.04 vtomka

ha valaki volt már kamasz, akkor nagyon tud azonosulni ezzel a filmmel, nagyjából minden egyes mondatával. És ha valaki volt már kamasz, akkor ezt most milyen jó kívülről nézni és azzal a tudattal, hogy de jó ezen a korszakon túllenni.

A film összbevétele 7 812 dollár volt (imdb.com).