A halál tava

A halál tava

De dødes tjern

Lillan és barátai ellátogatnak a tóparti elhagyatott házba, ahol a lány fivére egy éve életét vesztette. A megérkezésük után azonban egyre furcsább dolgokat tapasztalnak. Az 1958-as horrorklasszikus által inspirált filmet Nini Bull Robsahm… Több

Forgatókönyvíró: Nini Bull Robsahm
Ország: Norvégia
Premier: 2019.11.01. | Telekom TVGO (2020.07.01.)

2020.11.16 BoBamburg

Tipikus egyszer nézős, könnyen felejthető horror, ami nem tesz sokat a skandináv horrorokhoz. A történet nem mutat újat, a csattanót meg már a film felénél lehet sejteni.

2020.07.14 stevepisti

Nagyon gyenge filmre sikeredett, sablonos ,tele rakva klisékkel. Szerintem a főszereplő csajra irták a legérdektelenebb szerepet. Kár érte, felejtős!

2020.05.08 Istvaan

Az már biztos, hogy labdába se rúghat más 2019-es horrorok mellett. Egyszerűen rossz, a rá pocsékolt időt pedig sajnos nem kapom vissza. Az egyetlen pozitívuma talán a remekül eltalált zene, de se a karakterek, se a színészek, se maga a történet nem fogott meg igazán.

2020.06.15 Pimasz

Lehet, hogy az 58-as Holt lelkek tava inspirálta a filmet, színvonalban azonban meg sem közelíti Kåre Bergstrøm horrorját. Volt egy-két pillanat, amikor el is aludtam rajta, mert bár hangulatilag többé-kevésbé rendben van, a forgatókönyv nagyon vérszegény.

A film összbevétele 210 887 dollár volt (imdb.com).

(2020. 08. 13.)
Ez még a tucathorrorokhoz képest is gyenge volt és még a csodálatos táj sem tudta megmenteni a teljes érdektelenségtől. Kár volt leforgatni. Több
Az éjféli klub
Superstition