Sárkány közeleg

(A Dragon Arrives!)

FunBoi  2016. 12. 17. 21:46

Vegyesek az érzéseim a filmmel kapcsolatban. Az egyik oldalról egy merész vállalkozás volt. Teljesen szokatlan, ami sokszor nagyon jó volt, de a másik oldalról a történet nagyon töredezett volt, és néhányszor egyáltalán nem értettem mi is történik a vásznon, vagy éppen ki is az a szereplő, aki ott álldogál

JollyDzsé  2016. 12. 16. 10:35

Nekem tetszett. Teljesen új volt, váratlan és szokatlan. Engem egyáltalán nem zavart a narratív stílus. Felüdülés volta sok sablonos sztori után. A rendező nagyot álmodott, de szerintem sikerült neki, amit eltervezett. Az elején nehezen állt össze a történet, de a végére minden a helyére került.

Pumpu  2016. 12. 15. 15:01

Nekem nagyon nem jött be. Ez a narratív stílus nagyon zavaró volt. A történetet sokszor nem is lehetett követni, olyan érzésem volt, mintha széttépték volna a szövegkönyvet és próbálnák a darabkákat kirakni, és hát nem mindenhol sikerült. Ez egy tisztelendő próbálkozás volt, de sajnos elbukott.

Sziszi  2016. 12. 11. 22:16

erős, ambiciozus fantasy-triller, ami jol el is van jatszva

Nader Fallah
Ali Bagheri
Homayoun Ghanizadeh
Homayoun Ghanizadeh
Mani Haghighi
Mani Haghighi
Movieaddicts: Sárkány közeleg
Összességében egy európai ember számára nehezen értelmezhető filmet kapunk. Erényei kétségtelenül vannak, ezért sajnálja a néző, hogy hibái nehezen megbocsáthatóak. 7/10

A film a 2016-os berlini filmfesztivál versenyprogramjában mutatkozott be.

(BéBé)