Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

The Unholy

William Sadler
Diogo Morgado

pj19   2021. 06. 22.

Gyenge alkotás.Pedig sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Kiszámítható és nagyon sablonos. Szeretem Jeffrey Dean Morgant, de hát ez nem egy Walking Dead szintű produkció. Kár érte, mert sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Csak fanatikusoknak ajánlom.

7ETEDIK   2021. 05. 27.

Bírom Jeffrey Morgant, de ezt a hulladékot ő sem tudta elvinni a hátán. Sam Raimi talán legrosszabb filmje producerként.

Eastern79   2021. 06. 13.

Csak akkor nézd meg, ha feltétlen el akarsz pazarolni másfél órát az életedből!

Bár Sam Raimi csak producerként volt jelen a produkcióban, még így is érthetetlen számomra, hogyan adhatta a nevét ehhez a borzalomhoz. Vontatott, kiszámítható, sablonokból építkezne, ha lenne mit építeni. A történet hemzseg a logikai bakiktól, a dialógusok semmitmondók és együgyűek, ráadásul a CGI sem valami patináns. Néztem, vártam, hogy mikor történik valami említésre méltó, aztán egyszer csak vége lett. Hála az égnek.

A film összbevétele 30 830 440 dollár volt (imdb.com). A hazai mozik összesen 3 154 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film története James Herbert regényének adaptációja.

(csd)

A film spanyol címe Ruega por nosotros, amely magyarul az Üdvözlégy imádság "Imádkozzál érettünk" sora.

(csd)

A film promója kapcsán Christopher Chacont parapszichológus tanácsait is kikérték, hogy a film története minél hitelesebb legyen.

(csd)

A filmet Sam Raimi nevével próbálják eladni, aki rendezőként már bizonyította, eléggé ért a hátborzongató, csavaros, misztikus történetekhez, de ezen jelzők egyike sem igaz a Gonosz csodára. több»