
Vélemények (2)
A rendező nagyot akart alkotni, de az erőlködéstől beszékelt picit. Hát ez nem lett jó, sajnos. Van benne pár érdekes gondolatszikra, de ezeket nem sikerült kidolgozni attól, tartok. Van egy vatikáni nyomozó, akit Sevillába küldenek, mert van ott egy... Több
Szép film. A képek, a hangok, a remek szinkron és a nyugodt nyelvezet végig élvezhető. A téma feldolgozható, a trauma nem. De a hozzáállás sokat segíthet. Érdekes megoldás a lövések hangjának tompítása, néhány állókép perspektívája, a Jézus kereszten... Több