Debris

Két ügynök egy idegen űrhajó ügyében nyomoz, amelynek titokzatos hatása van az emberekre.

(Hupka Adrián)

Riann Steele
Jonathan Tucker
Jonathan Tucker

2022.04.06 esef

A rendőrdrámák, orvosi drámák és vészhelyzeti drámák világában végre van egy újabb sci-fi, ami ígéretesnek tűnik. Bár nem tökéletes, de reménykedem benne. Ez engem a Fringe és az X-aktákra emlékeztet. Remélem, hogy ugyanolyan jó lesz. Alig várom, hogy többet lássak.

2021.03.07 Robinson76

Számomra felfoghatatlan...

Ez egy tipikusan olyan sorozat, ami annyira misztikus és fantasztikumokkal teli, hogy az én materialista agyam számára már-már felfoghatatlan, és sajnos éppen ezért értékelhetetlen is. Így csak a bevezető részig jutottam el, és el is engedem. Ez nem jelenti azt, hogy nem érhet meg egy próbát, mert annyi mindent sűrítettek bele a pilotba, hogy mások talán találhatnak benne kedvükre valót. Amúgy jól összerakott és kivitelezett bevezetőt kapott a széria, de a fentebb leírtak miatt nálam csak közepes.

2020.05.06 LordOfWings

Jó koncepció, szörnyű kivitelezés. A két főszereplőnek nulla kémiája volt. A cselekmény szétszórt volt, gyakran elakadt felesleges érzelmi kitérőkkel, és elég sok volt a lyuk a cselekményben. Több történetet is el lehetne mesélni, de nem Wyman által és nem ezekkel a főszereplőkkel.

(2021. 08. 19.)
X-akták rajongók imádni fogják, de sajnos a befejezetlenség miatt nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek. Több
Mellékhatás
A Nagy Fehér Főnök