Közel a horizonthoz

Dem Horizont so nah

2022.05.15 Ildikó Bacskai

Közel a horizonthoz (2019)

Vegyes érzelmekkel maradtam a film után a tv előtt. Egyrészt egy nagyon megrázó alaptörténetet láthattam több, szó szerint gyomorforgató résszel, amihez viszont egy sorozat hiteltelen rendezési elem társult. Nekem ez az erős kettősség nehezen emészthető, nagyon mély dráma és csillogó szemű tini makramé, halálos betegség de fancy modellkedés meg boxolás . Szóval nem tudom, nekem nem jött át.

2020.02.18 indingo

Megható és megrendítő film, bár sok mindet kihagytak a könyvből. A végén kicsit hiányoltam egy-két eredeti fotót, archív felvételt.

2020.02.17 Szilonka

Gyönyörű és egyben megrendítő történet volt. Megkönnyeztem a végét. A könyvet is el szeretném olvasni.

2020.02.24 Lonka

Megható és romantikus történet. A vége kicsit elesett volt, kicsit jobban kidolgozhatták volna.

2020.09.10 szoljhozzam

Egy gyönyörűen fájdalmas történet a barátságról, szerelemről, elválásról. Azt hogy ezeket ilyen fiatalon kell megélni még elgondolkodtatóbb.

2020.02.13 mártilány

Nagyon tetszett az egész film, míg el nem jutottunk a befejezéshez. Na, azt aztán nagyon összecsapták, óriási csalódást okozott. Egy jól felépített történetet nem szabadna ilyen hirtelen módon, "ütős" zárás nélkül hagyni.

2020.02.16 thomino

Általában nem rajongok az ilyen kissé melodramatikusnak mondható romantikus filmekért, de szerintem a Közel a horizonthoz egész jól el van találva ebben a tekintetben. Mindenesetre szerintem a sztorit egy kissé jobban ki lehetett volna dolgozni...:/

2020.02.17 kodin1

Luna Wedler nagyon tehetséges fiatal színésznő. A regényt ugyan nem olvastam – bár ez talán előny, ha filmet néz az ember –, nem tudok semmi negatívumot felhozni, szerintem ez egy jól sikerült romantikus dráma.

2020.02.15 Henk

Azt hiszem, ez a film tökéletes egy közös mozizáshoz a pároddal. Nem az a fajta limonádé, amelyik így vagy úgy, de az egyikőtök untakozni fog. Kellemes története és hangulata van az egésznek. Én imádtam, és azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül.