Szerelmes nővérek

Die geliebten Schwestern

2022.01.21 Ildikó Bacskai

Szerelmes nővérek (2014)

Bár a film egy érdekes szerelmi háromszög megélését jeleníti meg, így az alaptörténet még érdekes is lenne, a cselekmény annyira elaprózódik, hogy nehéz követni ki kivel van. A számomra ismeretlen, szépséges szereplők a túlromantizált karakterekben elvesznek, hiába szépek a helyszínek és a jelmezek, ha nem igazán köti le az embert a kivitelezés. Nem hiszem, hogy újra nekiszaladok.

2015.01.30 Zsofi821

Azt hittem túl csöpögős lesz, de tetszett a film. Szeretem a kosztűmös filmeket. Néhány szereplő valóban lehetett volna hitelesebb. Összességében azonban jó film, kellemes kikapcsolódás.

2016.11.09 kicsimano

Amit pozitívumként kiemelnék a filmmel kapcsolatban az a gyönyörű kosztümök sokasága és a remek filmezés, a tájak szépsége. Maga a történet nem egy nagy szám, de egyszer érdemes megnézni.

2016.05.05 irodalmialkotas

Charlotte és Caroline egy arisztokrata családból származó testvérpár. Mindketten szerelembe esnek a kétes hírnevű íróval, Friedrich Schillerrel. Bár a körülöttük lévők elítélik a különös kapcsolatot, a nővérek nem törődnek velük. A történet az ő szer... Több

2015.05.07 goldfisy

Nem igazán értettem mi is a film mondanivalója, miről is akar szólni. A szereplők érdektelenek és felületesek, nincs mélységük és jellemvonásaik. Pozitívuma talán a jól kidolgozott körítés, jelmezek, a korhű ábrázolás.

2015.02.08 Powerful900

Szeretem a kosztümös filmeket, de a Szerelmes nővérek leforgatására úgy érzem, hogy az égvilágon semmi szükség nem volt. A történet és a megvalósítás nem tartalmaznak olyat, amit korábban már ne láttunk volna. A film tempója elképesztően vontatott, n... Több

2015.03.31 feri921219

Érdekes szerelmi háromszög. Végig izgultam az egész filmet és meg is hatott picit. Oscardijas alakítás!

2015.03.26 Viki6

Eléggé abszurd film, szerintem nem létezhet így ilyen formában működőképes szerelmi háromszög, főleg nem abban a korban. Szerintem nagyon vontatott a film mindvégig, számomra nem is volt élvezetes. Unalmas, elnyújtott filmnek találom. Maximum egyszer nézős

2015.10.18 kasztni

Kedvelem a kosztümös filmeket, ezért volt számomra különösen élvezetes ez a film, habár maga a történet nem tetszett. Nem hiszek a tökéletes és harmonikus szerelmi háromszögben, pláne, ha két nő (akik ráadásul szerető testvérek is) és egy férfi közöt... Több

2015.07.30 Sziszi

A szeretet és a szerelem megpróbáltatásait jeleníti meg Dominik Graf ebben a filmjében. Nekem nagyon tetszett, habár a színészek lehettek volna hitelesebbek is. Játékuk közben olykor elkalandozott a figyelmem.

2015.01.26 gyagya81

Tetszett a film, romantikus, kosztümös, kedveltem!