Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

A nőkért

(Die göttliche Ordnung)

Sziszi  2017. 12. 06.

Egy igencsak fontos film, egy rendkívül fajsúlyos témáról. Mindenképp kötelező darabnak mondanám, egy biztos, hogy alapvető dolgokban változtatja meg az ember gondolkodásmódját és felfogását.

Scanian  2017. 12. 05.

Bár kicsit lassú a film dinamikája, nekem nagyon bejött, néha ugyan leül a sztori, de ez nem akkora baj. Egy biztos, hogy ez pont egy olyan darab, amit alighanem érdemes többször is megnézni, bennem még mindig dolgozik a mondandója.

romcul  2017. 12. 08.

Egy kicsit könnyedebb lett a film, mint amire a témája alapján számítottam, de kellemes élmény volt. Azért mielőtt rohannál a moziba, nézd meg az előzetesét, és ha érdekel a téma, a film nagyobb részt ki fogja elégíteni az igényeidet.

Sibylle Brunner
Rachel Braunschweig
VOX.hu - A nőkért
A svájciak Oscar-nevezettje azok előtt a lányok-asszonyok előtt tiszteleg, akik a hetvenes években végre kiharcolták az országban a női választójogot. De nem csak a szándék miatt lehet szeretni. 70/100