Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A nőkért

(Die göttliche Ordnung)

schvarz  2017. 12. 15.

Mondhatjuk, hogy kicsit lehetne pörgősebb a film, de ez nem az a műfaj. Kategóriájában igen is jól sikerült ez a film. Elgondolkoztat, átérezni az eseményeket, érzelmileg hatásos, magával ragadó. Hiteles a színésznő alakítása. Műfaj kedvelői ne hagyják ki!

romcul  2017. 12. 08.

Egy kicsit könnyedebb lett a film, mint amire a témája alapján számítottam, de kellemes élmény volt. Azért mielőtt rohannál a moziba, nézd meg az előzetesét, és ha érdekel a téma, a film nagyobb részt ki fogja elégíteni az igényeidet.

Sziszi  2017. 12. 06.

Egy igencsak fontos film, egy rendkívül fajsúlyos témáról. Mindenképp kötelező darabnak mondanám, egy biztos, hogy alapvető dolgokban változtatja meg az ember gondolkodásmódját és felfogását.

Scanian  2017. 12. 05.

Bár kicsit lassú a film dinamikája, nekem nagyon bejött, néha ugyan leül a sztori, de ez nem akkora baj. Egy biztos, hogy ez pont egy olyan darab, amit alighanem érdemes többször is megnézni, bennem még mindig dolgozik a mondandója.

Sibylle Brunner
Rachel Braunschweig
VOX.hu - A nőkért
A svájciak Oscar-nevezettje azok előtt a lányok-asszonyok előtt tiszteleg, akik a hetvenes években végre kiharcolták az országban a női választójogot. De nem csak a szándék miatt lehet szeretni. 70/100