BMPatrik   2020. 09. 18.

Nem ez a legjobb francia vígjáték, amit valaha láttam, de abszolút vállalható és korrekt darab lett. Ez tőlem egy három csillagos értékelés, de mondom ezt úgy, hogy cseppet sem bántam meg, hogy megnéztem.

ZOL   2020. 01. 18.

Nagyon olcsó, nagyon semmitmondó francia komédia, nem a jobbik fajtából... Vannak erősebb pillanatai, de azok nem igazán tudják feljebb húzni az összképet.

kodin1   2019. 09. 23.

Arnaud Ducret megint hozta a formáját, annak a fickónak kimondottan jól állnak a humoros szerepek. Az Elváltak klubja egy kellemes kikapcsolódást nyújtó film, ami néhol megbicsaklik, de azért mindig magára talál. Hármas fölé.

Az Elváltak klubja-ház Toulon közelében, Pradet-ben taláható. A villát értéke 19 millió euró.

Michaël Youn rendező egy interjúban elmondta, hogy a saját válása is nagyban inspirálta a filmet.

Az Elváltak klubja az elsősorban színészként közismert Michaël Youn harmadik nagyjátékfilmje. Legutóbbi rendezése a 2013-as, hazánkban is bemutatott Franciadrazsék volt.

A film forgatása Dél-Franciaországban zajlott olyan helyszíneken, mint Marseille, Pradet és Var.

Az Elváltak klubja a 2020-as Alpe d'Huez Nemzetközi Vígjáték Fesztiválon elnyerte a zsűri Grand Prix-díját.