Elváltak klubja

Elváltak klubja

Divorce Club

Ben és a felesége már öt éve házasok, azonban a férfi még mindig fülig szerelmes feleségébe, minden kívánságát lesi és úgy véli, ő a legszerencsésebb ember a Földön, amiért a sor összehozta őt álmai asszonyával. Egy nap azonban minden a feje tetejére áll, miután megtudja, hogy a nő… Több

Ország: Franciaország
Premier: 2020.01.17. | Telekom TVGO (2021.10.15.)
Forgalmazó: Freeman Film

2022.12.13 Fikatours_blogger

A harmincas évek bohózataira emlékeztető történet próbáltak a mai korra adoptálni. Sajnos nem sikerült túl jól. Életszerűtlen, álnaív, néhol alpári.

2019.09.23 kodin1

Arnaud Ducret megint hozta a formáját, annak a fickónak kimondottan jól állnak a humoros szerepek. Az Elváltak klubja egy kellemes kikapcsolódást nyújtó film, ami néhol megbicsaklik, de azért mindig magára talál. Hármas fölé.

2020.09.18 BMPatrik

Nem ez a legjobb francia vígjáték, amit valaha láttam, de abszolút vállalható és korrekt darab lett. Ez tőlem egy három csillagos értékelés, de mondom ezt úgy, hogy cseppet sem bántam meg, hogy megnéztem.

2020.01.18 ZOL

Nagyon olcsó, nagyon semmitmondó francia komédia, nem a jobbik fajtából... Vannak erősebb pillanatai, de azok nem igazán tudják feljebb húzni az összképet.

Az Elváltak klubja-ház Toulon közelében, Pradet-ben taláható. A villát értéke 19 millió euró. Szerző: hp

Michaël Youn rendező egy interjúban elmondta, hogy a saját válása is nagyban inspirálta a filmet. Szerző: hp

Az Elváltak klubja az elsősorban színészként közismert Michaël Youn harmadik nagyjátékfilmje. Legutóbbi rendezése a 2013-as, hazánkban is bemutatott Franciadrazsék volt.Szerző: hp

A film forgatása Dél-Franciaországban zajlott olyan helyszíneken, mint Marseille, Pradet és Var. Szerző: hp

Megállíthatatlanul
2020