Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

leo777   2019. 11. 13.

Hiába a zenetörténet egyik legnagyobb gitárosa, ha a rendező nem tudja kézben tartani a produkciót, amely így unalomba fullad. Nem örülök neki, de ez az igazság.

erahurka   2018. 08. 21.

Hát ez mi volt? Django életéből ennél sokkal többet ki lehetett volna hozni. A zene jó volt, de hát az elvárható, ha már egy ilyen nagy nevű gitárosról forgatnak filmet. A többi tömény átlag, vagy sokszor inkább az alatti.

gerda   2019. 11. 09.

Csupa közhely lett ez a film, pedig Dajngo élete bőven tartogat tanulságot a mai kor emberének is. Bármennyire is jól esne, nem tudom ajánlani...

Wild-W   2017. 11. 14.

Őszintén szólva eléggé meglepődtem azon, hogy mennyire nem tudták a filmet összeegyeztetni a felcsendülő dallamokkal, holott Django maga volt a zene, az élete, mindene. Disszonáns hatást gyakorolt rám a film, őszintén szólva valamivel azért többet vártam egy ekkora zseniről szóló filmtől.

ZsoltSon   2017. 11. 12.

Jómagam is gitáros volnék, és egyben nagy rajongója Django életművének. Bár a rajongásom magával sodort a filmen, de külső szemmel nézve egy nagyon is közepes mozit láttam.

Etienne Comar
Cécile De France

A zenei betétek pedig – legyenek bármennyire is élvezetesek – nem integrálódnak be a filmbe, olyanok, mintha szünetek lennének egy véget nem érő szappanoperában. Kár, mert ez így inkább elszalasztott lehetőség, mintsem egy erős művészi állásfoglalás, amelyre a világnak ma is nagy szüksége lenne. 55/100 több»