uniterra   2020. 08. 18.

A vér szaga

Rosamund Pike rendkivul jol hozta a szerepét. Engem maga a megvalósítás kicsit irritált. Nem tudom milyen lehetett Colvin a valós életben, de itt láttunk egy önző, idegbeteg, roncs nőt, aki rosszul viseli mindazt amit lát. Ugyanakkor mint egy drogos, a háborúval van belőve. Odarohan a konfliktus kozepebe relaxalni es szenvedni. Sir szomorkodik, de ez egyuttal életforma, ami neki nagyonis kell. Ezt szerette meg, ezt szokta meg, egy tragika aki folyton meghal a szimpadon. Neki nem kellett ferj, csalad, mindezt megtalalta a szenvedo emberek kozt, egy mazohista nő csőre töltve. Szeretett szenvedni.

Mozéria   2019. 05. 03.

A Private War

Mindig gondban vagyok az ilyen jellegű filmekkel, illetve az üzenetükkel. Végülis mi is az üzenet? Merthogy szinte kivétel nélkül mindig az a helyzet, hogy adott egy hivatásában, szakmájában, karrierjében zseniális, kiemelkedő tehetség, aki egyébként... teljes kritika»

luba323   2020. 08. 01.

Rosamund Pike élete alakítását hozza, amihez a film ugyan nem tudott teljes mértékben felnőni, de miatta mindenképpen érdemes megnézni. Engem lenyűgözött!

Kolci_23   2019. 09. 10.

Colvin szerepében Pike egyszerűen lehengerlő, le a kalappal előtte. Kivételes tehetségű színésznő, aki számtalanszor bizonyított már, mégsem emlegetik a legnagyobbak között, pedig kétségkívül ott lenne a helye.

batteryfree   2019. 08. 03.

Bár a sztori tényleg nagyon jó, de maga a film nem nyűgözött le, szerintem ennél sokkal több van ebben az igaz történetben. De az tény, hogy Rosamund Pike emlékezeteset nyújtott, ebben csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ennek ellenére is én a teljes élményt nem igazán tudnám közepesnél jobbra értékelni.

Robert Richardson
Tom Hollander