Amit nem akarsz tudni a szüleidről

Drunk Parents

2020.11.06 Annuska

Az egész filmből áradt az igénytelenség, trampli volt, mondjuk ki!

2019.12.28 TomÁcs

Nézhetetlen kategória. Testvéremmel néztem és 1 óra után megkérdeztem, hogy miről is szól a film, de nem jöttünk rá. Nem i értem a neves színészeket, akik szerepet vállaltak benne.

2020.01.05 petraszab

Kár, hogy nem hittem a kritikáknak és adtam neki egy esélyt. Annyira unszimpatikus benne mindenki, hogy az elmondhatatlan.

2020.09.08 HanGa

Csodálkozom, hogy nem kapott aranymálnát. Úgy rossz, ahogy van. Ráadásul még kínjában sem tudott nevetni az ember.

2019.03.23 Vágottszemű

Jó színészek szerepelnek benne, de nagyon rossz lett a végeredmény. Az év legrosszabb filmjei között biztos szerepet fog kapni ez is. Nem érte meg a jegyárat.

2019.12.27 indingo

Elképesztően kínos film és volt aki ezt moziban nézte meg. Értelmetlen és koncepció nélküli történet, amely nélkülöz bármilyen humort. És még képesek azt mondani rá, hogy vígjáték.

2020.02.04 Szilonka

Kínosnak mondanám a történetét. Semmitmondó, üres story, semmi poén.

2019.09.08 P

Döcögve indul, úgy is folytatódik, és ugyanúgy zárul. Nagy kuszaság az egész film, néha azt sem értettem, hogy egy-egy jelenet hogy kapcsolódik a történethez, vagy milyen jelentősége van, csak úgy bevágtak egy légből kapott snittet és lógva is hagyták.

2019.09.24 Bedecs.hu

Nézhetetlen

Se eleje, se közepe, se vége. Igazából a sztori nem is igazán jött át, vígjáték létére egy mosoly nem hagyta el a szám. Csalódás.

2019.03.01 Domino

Tele van plakátolva a város ezzel a filmmel, és tényleg bár tényleg nem túl sok bizalmat szavaztam neki, beültem rá, és most már végképp nem értem, mire is volt jó ez az egész. Minden várakozásomat alulmúlta egyszerűen. Szerintem nagyon alpári a fil... Több

2019.03.04 trinagl

Tudtommal a filmet be sem mutatták az USÁ-ban, és csak most esett le, hogy miért. Hiába a húzónevek (?), ez a film akkor is csak legfeljebb dvd-re vagy tévébe szánt produkcióként állná meg a helyét, a mozivászonra minden szempontból igen-igen kevés. ... Több

2019.03.05 hansi13

Nos, nálam meg is van az év első csalódása. Érdeklődve ültem be a stáblistát látva, vajon mit is hoztak ki ebből az alkotók, de nagyon rászedve érzem magam, és legszívesebben a jegy árát is visszaköveteltem volna. :/

2019.03.02 duhaj

Meg merem kockáztatni, hogy az Amit nem akarsz tudni a szüleidről ott lesz az év végi legrosszabb filmek listáján, de a legrosszabb vígjátékokén egészen biztosan. Fárasztóan humortalan semmitmondó és sablonos, erre nem is igazán tudok mentséget monda... Több