Vágottszemű   2019. 03. 23.

Jó színészek szerepelnek benne, de nagyon rossz lett a végeredmény. Az év legrosszabb filmjei között biztos szerepet fog kapni ez is. Nem érte meg a jegyárat.

hansi13   2019. 03. 05.

Nos, nálam meg is van az év első csalódása. Érdeklődve ültem be a stáblistát látva, vajon mit is hoztak ki ebből az alkotók, de nagyon rászedve érzem magam, és legszívesebben a jegy árát is visszaköveteltem volna. :/

trinagl   2019. 03. 04.

Tudtommal a filmet be sem mutatták az USÁ-ban, és csak most esett le, hogy miért. Hiába a húzónevek (?), ez a film akkor is csak legfeljebb dvd-re vagy tévébe szánt produkcióként állná meg a helyét, a mozivászonra minden szempontból igen-igen kevés. Olyan jó filmek futnak most a mozikban, hogy őszintén szólva óva intenélek attól, hogy azok helyett erre add le a voksodat. De persze, ízlések és pofonok, lehet, hogy más remekül fog szórakozni rajta. Ameddig nem nézed meg, úgysem derül ki.

duhaj   2019. 03. 02.

Meg merem kockáztatni, hogy az Amit nem akarsz tudni a szüleidről ott lesz az év végi legrosszabb filmek listáján, de a legrosszabb vígjátékokén egészen biztosan. Fárasztóan humortalan semmitmondó és sablonos, erre nem is igazán tudok mentséget mondani. Én Baldwint és Hayeket is kedvelem, hozzájuk képest is igen méltatlan ez a produkció. Legjobb esetben is csak egy kettesre tudom értékelni.

Domino   2019. 03. 01.

Tele van plakátolva a város ezzel a filmmel, és tényleg bár tényleg nem túl sok bizalmat szavaztam neki, beültem rá, és most már végképp nem értem, mire is volt jó ez az egész. Minden várakozásomat alulmúlta egyszerűen. Szerintem nagyon alpári a film, az ember jogosan gondolná azt, hogy ez azért egy komolyabb társadalmi mondanivalóval is képes lesz utunkra engedni, de nem. Mindez így öncélú és már-már obszcén. Nagyon sajnálom, de szerintem ez nagyon kihagyható "alkotás".

Treat Williams
Treat Williams
Salma Hayek

Amit nem akartunk látni Salma Hayektől és Alec Baldwintól. Meg úgy nagyjából senkitől sem. több»

Salma Hayek a forgatás során, egy kisebb fejsérülés miatt, még a kórházat is megjárta. Instagram oldalán közzétett egy fotót, amelyen az orvosokkal pózol, és az alábbit írta alá: "Egy fejsérülés miatt be kellett jönnöm a sürgősségire, de ne aggódjatok, nem lettem lököttebb, mint voltam!"

(Thibo84)

Alec Baldwin és Salma Hayek szintén egy párt alakított A stúdió című sorozatban.