Amit nem akarsz tudni a szüleidről

TomÁcs
Treat Williams
Treat Williams
Salma Hayek

Frank és Nancy egy kissé iszákos pár, akik ennek ellenére szeretik fenntartani egy normális élet látszatát. Egyetlen gyerekük épp egyetemre ment, ők pedig visszatérhetnek kényelmesnek és gazdagnak tűnő kertvárosi életükbe. Ám anyagi helyzetük egyre inkább siralmas, ők pedig egyre lehetetlenebb… Több

Premier (HU): 2019.02.28.
Forgalmazó: Big Bang Media

2020.11.06 Annuska

Az egész filmből áradt az igénytelenség, trampli volt, mondjuk ki!

2019.12.28 TomÁcs

Nézhetetlen kategória. Testvéremmel néztem és 1 óra után megkérdeztem, hogy miről is szól a film, de nem jöttünk rá. Nem i értem a neves színészeket, akik szerepet vállaltak benne.

2020.01.05 petraszab

Kár, hogy nem hittem a kritikáknak és adtam neki egy esélyt. Annyira unszimpatikus benne mindenki, hogy az elmondhatatlan.

2020.09.08 HanGa

Csodálkozom, hogy nem kapott aranymálnát. Úgy rossz, ahogy van. Ráadásul még kínjában sem tudott nevetni az ember.

2019.03.23 Vágottszemű

Jó színészek szerepelnek benne, de nagyon rossz lett a végeredmény. Az év legrosszabb filmjei között biztos szerepet fog kapni ez is. Nem érte meg a jegyárat.

A film összbevétele 1 656 325 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 014 215 forintot termelt.

Salma Hayek a forgatás során, egy kisebb fejsérülés miatt, még a kórházat is megjárta. Instagram oldalán közzétett egy fotót, amelyen az orvosokkal pózol, és az alábbit írta alá: "Egy fejsérülés miatt be kellett jönnöm a sürgősségire, de ne aggódjatok, nem lettem lököttebb, mint voltam!"Szerző: Thibo84

Alec Baldwin és Salma Hayek szintén egy párt alakított A stúdió című sorozatban. Szerző: hp

(2019. 03. 07.)
Amit nem akartunk látni Salma Hayektől és Alec Baldwintól. Meg úgy nagyjából senkitől sem. Több