Amit nem akarsz tudni a szüleidről (2019)

Drunk Parents

Treat Williams
Treat Williams

Annuska   2020. 11. 06.

Az egész filmből áradt az igénytelenség, trampli volt, mondjuk ki!

indingo   2019. 12. 27.

Elképesztően kínos film és volt aki ezt moziban nézte meg. Értelmetlen és koncepció nélküli történet, amely nélkülöz bármilyen humort. És még képesek azt mondani rá, hogy vígjáték.

Szilonka   2020. 02. 04.

Kínosnak mondanám a történetét. Semmitmondó, üres story, semmi poén.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Nézhetetlen kategória. Testvéremmel néztem és 1 óra után megkérdeztem, hogy miről is szól a film, de nem jöttünk rá. Nem i értem a neves színészeket, akik szerepet vállaltak benne.

petraszab   2020. 01. 05.

Kár, hogy nem hittem a kritikáknak és adtam neki egy esélyt. Annyira unszimpatikus benne mindenki, hogy az elmondhatatlan.

Vágottszemű   2019. 03. 23.

Jó színészek szerepelnek benne, de nagyon rossz lett a végeredmény. Az év legrosszabb filmjei között biztos szerepet fog kapni ez is. Nem érte meg a jegyárat.

HanGa   2020. 09. 08.

Csodálkozom, hogy nem kapott aranymálnát. Úgy rossz, ahogy van. Ráadásul még kínjában sem tudott nevetni az ember.

A film összbevétele 1 656 325 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 014 215 forintot termelt.

Salma Hayek a forgatás során, egy kisebb fejsérülés miatt, még a kórházat is megjárta. Instagram oldalán közzétett egy fotót, amelyen az orvosokkal pózol, és az alábbit írta alá: "Egy fejsérülés miatt be kellett jönnöm a sürgősségire, de ne aggódjatok, nem lettem lököttebb, mint voltam!"

(Thibo84)

Alec Baldwin és Salma Hayek szintén egy párt alakított A stúdió című sorozatban.

Amit nem akartunk látni Salma Hayektől és Alec Baldwintól. Meg úgy nagyjából senkitől sem. több»