Vágottszemű   2019. 03. 23.

Jó színészek szerepelnek benne, de nagyon rossz lett a végeredmény. Az év legrosszabb filmjei között biztos szerepet fog kapni ez is. Nem érte meg a jegyárat.

P   2019. 09. 08.

Döcögve indul, úgy is folytatódik, és ugyanúgy zárul. Nagy kuszaság az egész film, néha azt sem értettem, hogy egy-egy jelenet hogy kapcsolódik a történethez, vagy milyen jelentősége van, csak úgy bevágtak egy légből kapott snittet és lógva is hagyták.

Bedecs.hu   2019. 09. 24.
Nézhetetlen

Se eleje, se közepe, se vége. Igazából a sztori nem is igazán jött át, vígjáték létére egy mosoly nem hagyta el a szám. Csalódás.

hansi13   2019. 03. 05.

Nos, nálam meg is van az év első csalódása. Érdeklődve ültem be a stáblistát látva, vajon mit is hoztak ki ebből az alkotók, de nagyon rászedve érzem magam, és legszívesebben a jegy árát is visszaköveteltem volna. :/

trinagl   2019. 03. 04.

Tudtommal a filmet be sem mutatták az USÁ-ban, és csak most esett le, hogy miért. Hiába a húzónevek (?), ez a film akkor is csak legfeljebb dvd-re vagy tévébe szánt produkcióként állná meg a helyét, a mozivászonra minden szempontból igen-igen kevés. Olyan jó filmek futnak most a mozikban, hogy őszintén szólva óva intenélek attól, hogy azok helyett erre add le a voksodat. De persze, ízlések és pofonok, lehet, hogy más remekül fog szórakozni rajta. Ameddig nem nézed meg, úgysem derül ki.

Treat Williams
Treat Williams
Salma Hayek

Amit nem akartunk látni Salma Hayektől és Alec Baldwintól. Meg úgy nagyjából senkitől sem. több»

A film összbevétele 1 656 325 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 014 215 forintot termelt.

Salma Hayek a forgatás során, egy kisebb fejsérülés miatt, még a kórházat is megjárta. Instagram oldalán közzétett egy fotót, amelyen az orvosokkal pózol, és az alábbit írta alá: "Egy fejsérülés miatt be kellett jönnöm a sürgősségire, de ne aggódjatok, nem lettem lököttebb, mint voltam!"

(Thibo84)

Alec Baldwin és Salma Hayek szintén egy párt alakított A stúdió című sorozatban.