
Vélemények (5)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Megmondom őszintén, rendkívülien irritált Fimmel játéka. Vagy a rendező mondott neki rossz elképzelést. De folyamat Ragnar karakterére hajazott a játéka. A sorozat párbeszédei nagyon jók voltak. De elmaradt az a bizonyos bizsergető érzés egy-egy mond... Több
Hűha, nem semmi, egy kvótásított Dűne... folytatásként kérjük majd a homoki férgek életét bemutató spin-offot is...
A történet megfogott, a politikai jellege, a különféle machinációk rendben vannak, bár a háttérben (talán nem is annyira a háttérben) érezhetőek különféle modern üzenetek, amelyeknek nem feltétlenül látom értelmét egy science fantasy világban. Minden... Több
A Dűne-univerzum politikáját alapjaiban meghatározó Bene Gesserit-rend megérdemelt volna egy méltó eredettörténetet, illetve jól szolgálhatott volna egy politikai intrikákat bemutató csavaros történet alapjául. Az alapanyag megvolt hozzá, mégsem sike... Több