Isten keze

È stata la mano di Dio

2023.08.05 Ahoj poplacsek

Nem mindenkinek való, nekem sem.

Szépen filmezett képek, érdekes kaleidoszkóp, aztán annyira nem látszik, hogy merre akar elindulni, hogy 45 percnél fel is adtam.

2021.12.19 Fikatours_blogger

Nagyon olasz, kissé nápolyi

A filmnek nincs íve. Olyan, mintha a szerző írás közben találná ki, hogy folytatódjon a sztori. Az elején még szórakoztatóak a karakterek, a helyszínek, de egy idő után vontatottá válik a film, ahol a különböző szálakat csak a rokoni kapcsolat tartja össze. A befejezés fantáziátlan, ráadásul rengeteg kérdést hagy lógva.

2022.07.16 Murphyyy

Na, hát azt hiszem ilyen az, amikor a Netflix bemutató és a filmzene jobb mint az egész film. :D Amikor bejött Netflixre, megnéztem az előzetest. Teljesen szíven ütött, el is érzékenyültem miközben néztem, így még megnéztem kb. kétszer-háromszor. :D ... Több

2021.12.16 Remes982

Úgy érzem ahhoz, hogy élvezd ezt a filmet olasznak kell lenned és a forgatási helyszínekhez közel élni. Személy szerint unalmasnak, lassúnak találtam, helyenként gusztustalan, ritkán humoros. Nem hiszem hogy nagy közönsége lesz.

2021.09.15 DJluki

Szépnek találtam a történetet, ami az ártatlanságról, annak elvesztéséről és a végzetről szól. Nekem tetszett, a rendező nagyon jól vizualizálta az élettapasztalatokat.