Egészséges erotika

Egészséges erotika

2022.09.07 sptt

Tímár Péter agymenései néha bejönnek, néha kevésbé. Én a Csapd le csacsi miatt örökké hálás leszek neki, rengeteg házibuli after végén került a VHS-lejátszóba a film, amikor a poén előtt fél másodperccel egyszerre kiáltotta mindenki a mondatokat. Ez ... Több

Rázzuk a joghurtot,és bőszen ordítjuk,hogy -Tűz van b.zd meg,tűz!!! Hihetetlen zseni ez a Tímár,és Rajhona,meg Koltay már-már Hollywoody erényeket csillogtat ebben a groteszk,késő-kommunizmusi alapműben !!! Magyar,sőt kelet-európai klasszikus!

2019.05.21 HercegPeter

Úgy gondolom, az Egészséges erotika mindenkinek, aki szereti a magyar filmeket alapmű. A poénok zseniálisak, a visszafelé felvett jelenetek pedig nagy eredetiek. Az okát ugyan nem tudom, de nekem tetszett. Rögtön az elején megfogott ahogy az autó elő... Több

2017.05.29 jake_green

Egyedi, kommunista-groteszk! Csak ajánlani tudom, kultfilm! :D

2021.11.27 Péter Fazekas

Tímár egyik legjobb filmje!

2017.09.22 SzFa

A Magyar film ipar elfeledett remek műve, a mai fiatalok nem is ismerik. Sexista az igaz, de kiváló poénok vannak benne. Tökéletes szereposztás és jó színészi játék.

2015.05.22 Kriszta

Úristen, ez valami zseniális :D Hatalmas poénok röpködnek ebben a fura (de szuper) nyelvezetű, és hangulatú filmben. A visszafele felvett jelenetek is zseniálisak. Koltay, Haumann és Rajhona: hibátlanok. Tűzvédelmi alapmű ez, ne kicsinyítsük! :D

2022.08.28 Reitman

Érdekes, bár az, hogy az egész film arra az egy nagy ötletre alapszik, hogy visszafelé van forgatva... egy kicsit fárasztó. Az biztos, hogy érdemes megnézni, és mindenkinek ajánlom, aki filmmel/filmezéssel foglalkozik, nem csak magyaroknak. De nekem messze nem a kedvenc filmem.

2015.11.03 Ballerz93

Először nem is gondoltam, hogy ez a film bármilyen szinten eléri azt, hogy én kedveljem. Valahogy nem tetszett a felvezetés. Azonban mégis csak megnéztem. Szerencsémre. Hisz pozitívan csalódnom kellett.