A lökött tesó

Our Idiot Brother

Ned mesél Rivernek, Dylan (Steve Coogan) fiának A rózsaszín párduc (1963) című filmről, melynek főszerepét Peter Sellers játszotta. Coogan megpróbált nagy elődjétől kölcsönzött hangi- és mimikai gesztusokkal tisztelegni Sellers egyedi játékstílusa előtt.Szerző: erare

A Liz szerepében felbukkanó Emily Mortimer Clouseau felügyelő asszisztenseként tűnt fel a A rózsaszín párduc 2.-ben (2009), Steve Martin és Jean Reno oldalán.Szerző: erare

Rashida Jones és Paul Rudd előzőleg egy párt alkotott a Spancserek (2009) című vígjátékban, ahol a színésznő Paul húgának barátnőjeként jelent meg.Szerző: erare

Eredetileg Chris Pratt játszotta volna el Billy szerepét, azonban bizonyos nézeteltérések miatt kénytelen volt elállni ennek lehetőségétől.Szerző: erare

A film két főszereplője, Elizabeth Banks és Paul Rudd egy ikerpárt formál meg a filmben, holott két ezt megelőző filmben is szerelmespárt alakítottak: Példátlan példaképek (2008), Gyagyák a gatyában, avagy tudom, kit fűztél tavaly nyáron (2001).Szerző: erare