Esőember

Rain Man

2019.06.25 iq.csabi

Brutálisan jó film. Nemcsak nagyon jó filmélmény, de pluszt is ad az ember életébe! Örök kincs!

2017.06.01 jencike1985

Nem szeretem Tom Cruise-t szerintem egy nyálas kis ... (tegyünk ide pontokat) . Viszont ebben a filmben eltűröm, mert maga a film nagyon jó. Sokszor kicsit lassúnak tűnik de aztán van egy két fontos rész akkor eltűnik minden uncsi jelenet. Ajánlom mindenkinek.

2016.05.21 wooderman

Sokan talán unalmasnak tarthatják, pedig érdemes végig nézni, egy esős napon, és elgondolkodni az igazi értelméről, mondanivalojárol. Mély értélmű, gondolkodós film. Pénzről, testvéri szeretetről, és a családi összefogásról, és arról ,hogy ha valaki más, az nem rossz!

2015.06.01 Laci000

Ez egy zseniális film, ami szerintem még nagyon sokáig így is fog maradni, de rám egy kicsit nyomasztóan hatott, pedig nem ezt vártam a filmtől...Tom Cruise alakítása kiváló, nagyszerű színész!

2018.07.06 oneminute

Nagyon megható film az autizmusról. Sok a mondanivalója az elfogadásról, a feltétlen szeretetről, az emberi tehetetlenségről.

2015.11.11 [email protected]

D.H. Nem tartozik a kedvenc színészeim közé de ez a film nagyon tetszett. Különleges és ötletes a történet. Nem mindennapi elgondolkodtató film. Különleges hangulata van.

2018.03.26 Rendszergizda

Régen láttam a filmet, már nem nagyon emlékszem rá, szóval nem valami maradandó film. Arra viszont emlékszem,hogy nem volt rossz! Egyszer meg lehet nézni!

2016.02.04 ellcrys89

Végre valami igazán emészthető. Megérte a pénzét, amiért elkészítették mert ez egész erős kis film. Tökéletesen kikapcsolt és nálam ez erős nézőpont egy filmnél különben fabatkát sem ér.

2016.10.02 Lost Silver Book

NA NÁ, HOGY... kötelező darab, amit látni kell, ...HO HÓ. :) Kicsit lassú lefolyásúnak tűnhet a mai filmekhez képest, de talán pont ez adja meg a film igazi ízét és hozza a felszínre az érzelmeket. A film ha nem is sok dologra, de felnyitja a szemet ... Több

2015.06.15 smith

Lehet hogy öregszem, de miért csak régen tudtak ilyen jó filmeket csinálni? Egyszerűen zseniális. Ma csak CGI látvány a lényeg, történet, tanulság pedig nulla. Dustin Hoffman és Tom Cruise is zseniális benne. Kultikus filmé vált.

2015.07.17 rhamus

Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve. Ajánlom.

2015.10.16 Blindspot

Kifejezetten tetszett ez a film. Egy ritka jó és kellemes film ez. Nem is igazán kell, sokat tegyek, hozzá. Érdemes megnézni és saját szemünkkel megtapasztalni mit is hoztak össze. Szerintem bőven átlagon felüli a kategóriájában.

2017.11.16 baalint

Hát ez nem egy vígjáték. Dustin Hoffmann remek alakítása miatt jó szerintem ez a film, a történetet is jónak mondanám, talán még elgondolkodtató is. Kell hozzá egy beállítottság hogy élvezni lehessen.

2016.12.09 Pappcsino

Mindenki számára kötelező, klasszikus darab az Esőember. Dustin Hoffman-nak kétségkívül ez az egyik legjobb alakítása. Ezt a filmet mindnekinek látnia kellene, nagyon jó.