Minden, minden

Everything, Everything

2020.09.23 Timike

A könyv mérföldekkel gazdagabb és érdekesebb. A filmet inkább a szereplők vitték, mintsem a történet. A dalokat nagyon jól összeválogatták.

2017.08.17 ArpiHajdu és Réci

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?"

Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenbe... Teljes kritika

2017.10.01 indingo

A könyv se jött be és a film se. Nem volt rossz, de semmi egyediséget, különlegességet nem találtam benne. Meg kiskorú hogyan tud hitelkártyát igényelni magának csak úgy az internet és repülni?

2017.12.13 Yosihiro

Láttam a filmet kicsit elrugaszkodtak a valóságtól és ezért a film összezuhan. Jól indul érdekesen és a végén egy világ omlik össze mert az ember másra számít. A szereplők maximumot kihozták a filmből bár nehéz dolguk nem volt. Összességében csak 3 csillaggal jutalmazom mert számomra ennyit ért :)

2017.12.23 Deku

Okozott kellemes perceket, nem gondoltam volna, hogy ez a film ennyire bejön még nekem is. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

2018.05.27 HercegPeter

Egy sablon történet modern, igényesen kidolgozott környezetben. A fiú és a lány megismeri egymást, de valami ok miatt nem lehetnek együtt. Ők ezt semmibe veszik, megszöknek, aztán ott történik valami, ami miatt úgy tűnik, hogy az egésznek vége. Aztán... Több

2017.08.13 Orosz István

Nem lett valami jó. Végén van egy kis csavar de annyi. Nem lesz a kedvenc filmem. Pazarlás volt rá egy mozijegy. Pedig barátnőmmel néztem, és az ő tetdzését se nyerte el.

2018.03.13 GedyPapa

Nem lett rossz. Az utóbbi időben több ilyen jellegű filmhez volt szerencsém (?), és azok közül kiemelkedik a "Minden, minden". Adott két jó karakter és jellem, ehhez kapcsolódik egy érdekes sztori, a végén egy bicskanyitogató fordulattal. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni!

2019.09.25 Ms. Akárki

Fizikai fájdalom volt végignézni ezt a bugyuta romantikus csöpögős tinifilmet... Nem is értem, hogy miért van ennyi hasonló egyszerűcske tinifilm. Arról meg nem is beszélve, hogy ha elvileg a srác szerette, akkor hogy nem vonszolta vissza a lakásukba... Több

2017.10.22 Bazzzsi

Egy közepes filmet láthattunk, ahol a fő szálat egy olyan dolog adja, ami mint utólag kiderül csak egy hazugság. Igazi tinifilm, elég jó zenékkel, de nem több.

2018.04.15 TomÁcs

Azt hozta, amit ígért a film. Nincsenek benne hatalmas akciójelenetetek, de gyönyörű helyszíneken játszódott a történet. Ha a srác nem költözött volna a szomszédba talán ki sem derült volna, hogy a lány nem is beteg.

2017.09.09 diumiu

Volt szerencsém olvasni a könyvet a film megnézése előtt. Maga a történet tetszik, nem egy átlagos történet. Mivel a regényt olvastam, így nagyon pici hiányérzetem volt, hogy kimaradt 1-2 dolog a filmből, de összességében tetszett a film, a megvalósí... Több

2020.09.17 Lonka

Nekem nem volt hihető a története. Egy anya persze minden helyzetben félti a lányát és mindent megtesz, hogy biztonságban tudja. A két szereplő is túl könnyedén talált egymásra.

2017.12.10 Greeta

Kicsit talán túl egyszerűen ment minden a filmben. Megláttam a fiút, kicsit beszélgetünk már egy pár vagyunk, utána meg hirtelen Hawaiin találjuk magunkat, aztán kiderül hogy még beteg sem vagyok.