Minden, minden (2017)

Everything, Everything

Danube R. Hermosillo
Taylor Hickson

Timike   2020. 09. 23.

A könyv mérföldekkel gazdagabb és érdekesebb. A filmet inkább a szereplők vitték, mintsem a történet. A dalokat nagyon jól összeválogatták.

ArpiHajdu és Réci   2017. 08. 17.

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?"

Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenbe... teljes kritika»

indingo   2017. 10. 01.

A könyv se jött be és a film se. Nem volt rossz, de semmi egyediséget, különlegességet nem találtam benne. Meg kiskorú hogyan tud hitelkártyát igényelni magának csak úgy az internet és repülni?

Yosihiro   2017. 12. 13.

Láttam a filmet kicsit elrugaszkodtak a valóságtól és ezért a film összezuhan. Jól indul érdekesen és a végén egy világ omlik össze mert az ember másra számít. A szereplők maximumot kihozták a filmből bár nehéz dolguk nem volt. Összességében csak 3 csillaggal jutalmazom mert számomra ennyit ért :)

Deku   2017. 12. 23.

Okozott kellemes perceket, nem gondoltam volna, hogy ez a film ennyire bejön még nekem is. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

HercegPeter   2018. 05. 27.

Egy sablon történet modern, igényesen kidolgozott környezetben. A fiú és a lány megismeri egymást, de valami ok miatt nem lehetnek együtt. Ők ezt semmibe veszik, megszöknek, aztán ott történik valami, ami miatt úgy tűnik, hogy az egésznek vége. Aztán... több»

Orosz István   2017. 08. 13.

Nem lett valami jó. Végén van egy kis csavar de annyi. Nem lesz a kedvenc filmem. Pazarlás volt rá egy mozijegy. Pedig barátnőmmel néztem, és az ő tetdzését se nyerte el.

A film összbevétele 34 000 284 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 184 404 349 forintot termelt. A hazai mozik összesen 144 568 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben Ollynak barna színű szemei ​​vannak, a könyvben viszont óceán kék színű szeme van.

(diumiu)

Van egy jelenet a filmben, amelyben az űrhajós ült egy bárszéken egy étkezőben, amit Maddy teremtett. Ez a jelenet az amerikai művész Edward Hopper "Nighthawks" híres 1942-es festményére utal.

(diumiu)

A Minden, minden Stella Meghie rendező második nagyjátékfilmje.

A Minden, minden Nicola Yoon azonos című regényének adaptációja.

A Minden, minden forgatási munkálatai 2016. szeptember 6-án kezdődtek el Vancouverben, British Columbiában.

A műfaj kedvelőinek nagyon fog tetszeni ez a film, de a Minden, minden azok számára is tartogathat valamit, akik általában nem érzik magukénak az efféle mozikat. A tinédzserfilm-jelleg miatt nyilvánvalóan meglesz a maga célközönsége, és nem valószínű, hogy gyökeresen megváltoztatja mindenki életét. Első randis filmnek viszont tökéletes. 75/100 több»

Egy hosszú, de szerelem nélküli élet, vagy egy rövid, de lángoló szerelemmel teli. Te melyiket választanád? 55/100 több»