Minden, minden

(Everything, Everything)

indingo  2017. 10. 01. 11:55

A könyv se jött be és a film se. Nem volt rossz, de semmi egyediséget, különlegességet nem találtam benne. Meg kiskorú hogyan tud hitelkártyát igényelni magának csak úgy az internet és repülni?

ArpiHajdu és Réci  2017. 08. 17. 19:36

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?" Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenben minden megvolt ahhoz, hogy méltó utódja legyen az elődeinek. Romantika, szimpatikus szereplők, kellő mennyiségű humorral vegyített drámai szituáció: Két tinédzser, akik először ízlelik meg a szerelmet, ám a lány betegsége miatt minden megtett lépés után egyet vissza kell lépniük, hiszen még egyetlen a házon kívül töltött pillanat is az életébe kerülhet. A szereplők kellő szimpátiát keltenek a nézőben, hogy aztán drukkoljunk nekik, hogy sikerüljön. Hogy túléljék. Még a castingba sem lehet igazán belekötni, hiszen Amandla Stenberg és Nick Robinson egyaránt jól funkcionál a karakterében. Mostanában szeretem azokat a filmeket, amik tinikkel történnek....És szerettem-e a Minden, mindent? NEEEEM!!!! Úgy érzem ez a film csúnyán átvert. A film végi csavarral, amit még csak nem is azért utáltam, mert túl kiszámítható volt (mint ahogy az általában lenni szokott), hanem azért, mert általa az előtte lezajlott másfél óra gyakorlatilag megsemmisült. Nem mondom azt, hogy minden ilyen jellegű filmnek tragédiával kell végződnie. Sőt! Az ember a sok érfelvágós hangulatú film között szinte vágyódik a Happy end-re. Na de nem úgy, hogy ilyen csúnyán átdobják a palánkon. Ezzel a gesztussal pedig nem megleptek a film készítői, hanem azt a benyomást keltették, hogy hülyének nézik a kedves mozinézőt. Miután megtörténik a csavar még maradhatna számunkra az együttérzés az anyával szemben, de a döntését egyszerűen nem tudom máshogy felfogni, mint egy kétségbeesett és önző tettet, amihez egyszerűen nem volt joga, ezáltal pedig totálisan eltaszítja magától a nézőt, a szimpátia minden lehetőségét kiirtva. Egyszerűen Minden, mindenben csalódtam ebben a filmben! Nagyon-nagy kár érte!

Orosz István  2017. 08. 13. 15:03

Nem lett valami jó. Végén van egy kis csavar de annyi. Nem lesz a kedvenc filmem. Pazarlás volt rá egy mozijegy. Pedig barátnőmmel néztem, és az ő tetdzését se nyerte el.

Zsuzsy  2017. 08. 14. 14:56

Napokban láttam moziban. Egyedi, nem mindennapi, megfogó dráma. Szakít a hagyományokkal történetét és hangulatát tekintve. Érdekes film, magával ragadó történet.

diumiu  2017. 09. 09. 09:08

Volt szerencsém olvasni a könyvet a film megnézése előtt. Maga a történet tetszik, nem egy átlagos történet. Mivel a regényt olvastam, így nagyon pici hiányérzetem volt, hogy kimaradt 1-2 dolog a filmből, de összességében tetszett a film, a megvalósítása, a szereplők meg úgy minden. Kellemes másfél órás kikapcsolódás volt.

Danube R. Hermosillo
Taylor Hickson
Filmsomnia.hu - Minden, minden
műfaj kedvelőinek nagyon fog tetszeni ez a film, de a Minden, minden azok számára is tartogathat valamit, akik általában nem érzik magukénak az efféle mozikat. A tinédzserfilm-jelleg miatt nyilvánvalóan meglesz a maga célközönsége, és nem valószínű, hogy gyökeresen megváltoztatja mindenki életét. Első randis filmnek viszont tökéletes. 75/100
VOX.hu - Minden, minden
Egy hosszú, de szerelem nélküli élet, vagy egy rövid, de lángoló szerelemmel teli. Te melyiket választanád? 55/100

A Minden, minden Stella Meghie rendező második nagyjátékfilmje.

A Minden, minden Nicola Yoon azonos című regényének adaptációja.

A Minden, minden forgatási munkálatai 2016. szeptember 6-án kezdődtek el Vancouverben, British Columbiában.