Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Minden, minden (2017)

Everything, Everything

Ms. Akárki   2019. 09. 25.

Fizikai fájdalom volt végignézni ezt a bugyuta romantikus csöpögős tinifilmet... Nem is értem, hogy miért van ennyi hasonló egyszerűcske tinifilm. Arról meg nem is beszélve, hogy ha elvileg a srác szerette, akkor hogy nem vonszolta vissza a lakásukba, hogy ne betegedhessen meg a külvilágban. Egyik "gyerek" sem tudta felmérni a következményeket reálisan.

ArpiHajdu és Réci   2017. 08. 17.

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?"

Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenben minden megvolt ahhoz, hogy méltó utódja legyen az elődeinek. Romantika, szimpatikus szereplők, kellő mennyiségű humorral vegyített drámai szituáció: Két tinédzser, akik először ízlelik meg a szerelmet, ám a lány betegsége miatt minden megtett lépés után egyet vissza kell lépniük, hiszen még egyetlen a házon kívül töltött pillanat is az életébe kerülhet. A szereplők kellő szimpátiát keltenek a nézőben, hogy aztán drukkoljunk nekik, hogy sikerülj... több»

indingo   2017. 10. 01.

A könyv se jött be és a film se. Nem volt rossz, de semmi egyediséget, különlegességet nem találtam benne. Meg kiskorú hogyan tud hitelkártyát igényelni magának csak úgy az internet és repülni?

Deku   2017. 12. 23.

Okozott kellemes perceket, nem gondoltam volna, hogy ez a film ennyire bejön még nekem is. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

HercegPeter   2018. 05. 27.

Egy sablon történet modern, igényesen kidolgozott környezetben. A fiú és a lány megismeri egymást, de valami ok miatt nem lehetnek együtt. Ők ezt semmibe veszik, megszöknek, aztán ott történik valami, ami miatt úgy tűnik, hogy az egésznek vége. Aztán vagy jön a csavaros happy end vagy a tragikus vég. Itt is pontosan ez történik. A film könnyed hangvételű, viszont egészen komoly témája van. Ezzel együtt is egy teljesen átlagos alkotás.

Danube R. Hermosillo
Taylor Hickson
Nick Robinson

A műfaj kedvelőinek nagyon fog tetszeni ez a film, de a Minden, minden azok számára is tartogathat valamit, akik általában nem érzik magukénak az efféle mozikat. A tinédzserfilm-jelleg miatt nyilvánvalóan meglesz a maga célközönsége, és nem valószínű, hogy gyökeresen megváltoztatja mindenki életét. Első randis filmnek viszont tökéletes. 75/100 több»

Egy hosszú, de szerelem nélküli élet, vagy egy rövid, de lángoló szerelemmel teli. Te melyiket választanád? 55/100 több»

A film összbevétele 34 000 284 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 184 404 349 forintot termelt. A hazai mozik összesen 144 568 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben Ollynak barna színű szemei ​​vannak, a könyvben viszont óceán kék színű szeme van.

(diumiu)

Van egy jelenet a filmben, amelyben az űrhajós ült egy bárszéken egy étkezőben, amit Maddy teremtett. Ez a jelenet az amerikai művész Edward Hopper "Nighthawks" híres 1942-es festményére utal.

(diumiu)

A Minden, minden Stella Meghie rendező második nagyjátékfilmje.