tofis   2020. 07. 29.

Bár a hangulata egész jó, engem valahogy nem fogott meg ez a sztori, amolyan lüktető és varázsos meg minden, de közben csakugyan egy külső szemlélő vagyok csupán.

Fiximan   2020. 07. 21.

Hát, ennek a filmnek egyszerűen nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Annyira egy mély és megható kapcsolati drámának akarja eladni magát, mindeközben azonban teljesen eltávolítja magát a nézőtől. Képtelenség azonosulni ezekkel az élethelyzetekkel. Mindez így pedig nagyon ellentmondásos.

Sniper   2020. 07. 14.

Rossznak nem mondanám, mert jól szórakoztam rajta, de nem éreztem elég kiforrottnak, a karaktereken is csiszolhatott volna még kicsit a forgatókönyvíró. Nem ez a Netflix legjobb filmje, de egyszer meg lehet nézni.

KingPin   2020. 07. 10.

Lehetett volna azért ez jobb is, nem volt eléggé összehangolva a sztori. Ebben a műfajban vannak sokkal jobb filmek is, talán emiatt voltak az elvárásaim is nagyobbak.

Stephen Bishop