Fejbenjáró bűn

Ruby Sparks

2020.04.12 elekm90

Egy aranyos vígjáték, nem rossz az alapötlet és bár a film nem mentes a tipikus rom-com kliséktől, egyszer tök jól el lehet rajta lenni. Paul Dano és Zoe Kazan (akik a való életben is egy párt alkotnak) nagyon jó párost alkotnak. 7/10

2015.06.05 sonyxxx

Ez egy bájos, szívmelengető romantikus film volt, ami kiszámíthatatlan történetű, amit igazán jól esett megnézni, kedves, szimpatikus színészekkel. A film végig nagyon őszinte tudott maradni, úgyhogy csak ajánlani tudom.

2015.06.29 Buborék

Nagyon jó film. Nem az a túl romantikus, mégis tele van érzelemmel, a humora aranyos. A színészek nagyon tetszettek, mindenki remekül hozta a karakterét, nagyszerű alakítást nyújtottak.

2015.04.24 sullerb1022

Nem igazán kedvelem az ilyen filmeket, de valahogy ez a történet lekötött. Gondolkodtam is rajta, hogy a srác micsoda lehetőséget kapott és én mit hogy csináltam volna a helyében. Nem egy nagy film, de érdekes, egyszer mindenképp meg lehet nézni.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes és érzelmes romantikus film. Nagyon tetszik az alapfelvetés, hogy mi lenne, ha megírhatná magának valaki a tökéletes párt és hogy akarna e változtatni útána rajta, vagy az már nem szerelem. Izgalmas film. Mindenkinek ajánlott aki egy jó romantikus filmre vágyik épp.

2018.05.28 lengerildiko98

Egész jó volt.

2019.05.07 inzon

Köszönöttel tartozom a készítőknek, hogy eszembe juttatták miért nem nézek ilyen műfajú filmeket. Azt hittem, hogy egy gendersemleges fatnasy vígjáték, de aztán kiderült, hogy női pornó. Alapvetően értelmesen indult, egészen az estélyig. Igen, Ruby h... Több