Fejbenjáró bűn (2012)

Ruby Sparks

elekm90   2020. 04. 12.

Egy aranyos vígjáték, nem rossz az alapötlet és bár a film nem mentes a tipikus rom-com kliséktől, egyszer tök jól el lehet rajta lenni. Paul Dano és Zoe Kazan (akik a való életben is egy párt alkotnak) nagyon jó párost alkotnak. 7/10

Edii   2015. 04. 23.

Vicces, szomorú és kegyetlen is, hiszen ahogy a végén bánik a nővel a srác... már ezért a jelenetért megéri megnézni. Paul Dano és Zoe Kazan alakítása egyszerűen lenyűgöző! Nagyon érdekes romantikus film. Megéri megnézni!

sonyxxx   2015. 06. 05.

Ez egy bájos, szívmelengető romantikus film volt, ami kiszámíthatatlan történetű, amit igazán jól esett megnézni, kedves, szimpatikus színészekkel. A film végig nagyon őszinte tudott maradni, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Buborék   2015. 06. 29.

Nagyon jó film. Nem az a túl romantikus, mégis tele van érzelemmel, a humora aranyos. A színészek nagyon tetszettek, mindenki remekül hozta a karakterét, nagyszerű alakítást nyújtottak.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Nem igazán kedvelem az ilyen filmeket, de valahogy ez a történet lekötött. Gondolkodtam is rajta, hogy a srác micsoda lehetőséget kapott és én mit hogy csináltam volna a helyében. Nem egy nagy film, de érdekes, egyszer mindenképp meg lehet nézni.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Kellemes és érzelmes romantikus film. Nagyon tetszik az alapfelvetés, hogy mi lenne, ha megírhatná magának valaki a tökéletes párt és hogy akarna e változtatni útána rajta, vagy az már nem szerelem. Izgalmas film. Mindenkinek ajánlott aki egy jó romantikus filmre vágyik épp.

lengerildiko98   2018. 05. 28.

Egész jó volt.

Zoe Kazan és Paul Dano a való életben is egy pár.

(mrarizona)