Rio, szeretlek! (2014)

Ryan Kwanten
Emily Mortimer
Emily Mortimer
Vanessa Paradis

tyna19955   2016. 11. 21.

Vártam már ezt a filmet, és egyáltalán nem okozott csalódást. Remek rendezők álltak össze, hogy elkészíthessék ezt a remekművet, és van az egészben valami szép és érdekes, ahogy ezeket a rendezőket egymás mellett látjuk, valami kiderül abból, hogyan,... több»

*tünde   2015. 06. 01.

Hangulatos, romantikus és izgalmas film :) Nekem bejött, a szereplőválogatás is el lett találva szuperül!

zsfarkas   2015. 03. 09.

Belecsöppenhetünk egy egészen más világba. Megragadott a film hangulata. Az előző részekhez hasonlóan ez is tetszett. :-)

nemethgergo31   2015. 03. 09.

Izgalmas, romantikus és humoros alkotás lett! Bírom az ilyen szkeccsfilmeket, szerintem érdemes tenni egy próbát.

LionScot   2015. 03. 14.

Egy kicsi humor, egy kicsi romantika... Érdekes és izgalmas kis film, érdekes volt, ahogy a különböző rendezők egészen eltérő módon nyúltak hozzá az alapanyaghoz, valódi különlegesség! Csak ajánlani tudom!

feri921219   2015. 03. 31.

Nem tetszett a film. Felettéb unalmasnak találom. Lehet van olyan akinek be jön ez a stílus de nekem nem nagyon. Nem tudtam, hogy ez szkeccsfilm lesz, talán akkor meg sem néztem volna. Gyenge, gyenge, 2/10

modora   2015. 03. 17.

Szuper romantikus, hangulatos film, sok humoros rész volt benne, a szereplőválogatás is tetszett.

A film összbevétele 601 737 dollár volt (imdb.com).

A szerepre történő felkészülés során Bruna Linzmeyer és Rodrigo Santoro balett órákat vettek.

Stephan Elliott szegmense a rendező saját szerelmi életét dolgozza fel.

John Turturro szegmensét Vanessa Paradis inspirálta, aki maga is játszik a filmben.

Hugo Carvana utolsó szerepe.

Annak ellenére is lehet kifejezetten szeretni a Rio, szeretlek!-et, hogy az egész nem más, mint egy megható, vidám, romantikus, szórakoztató, látványos és lenyűgöző propagandafilm. több»

Folytatódik a sok rendező egyszerre mindig ugyanazt a várost szereti sorozat. Ezúttal Brazíliába látogatunk el. Tíz történet Rióról, ahogyan még sosem láttuk. több»