Rio, szeretlek!

Ryan Kwanten
Emily Mortimer
Emily Mortimer
Vanessa Paradis

A Cities of Love franchise legújabb része. A 11 rövidfilmből álló produkció Rio de Janeiróba kalauzolja el a nézőt.

(hp)

Forgatókönyvíró: Khaled Mouzannar
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Brazília
Premier (HU): 2015.03.05.
Több

2016.11.21 tyna19955

Vártam már ezt a filmet, és egyáltalán nem okozott csalódást. Remek rendezők álltak össze, hogy elkészíthessék ezt a remekművet, és van az egészben valami szép és érdekes, ahogy ezeket a rendezőket egymás mellett látjuk, valami kiderül abból, hogyan,... Több

2015.06.01 *tünde

Hangulatos, romantikus és izgalmas film :) Nekem bejött, a szereplőválogatás is el lett találva szuperül!

2015.03.09 zsfarkas

Belecsöppenhetünk egy egészen más világba. Megragadott a film hangulata. Az előző részekhez hasonlóan ez is tetszett. :-)

2015.03.09 nemethgergo31

Izgalmas, romantikus és humoros alkotás lett! Bírom az ilyen szkeccsfilmeket, szerintem érdemes tenni egy próbát.

2015.03.14 LionScot

Egy kicsi humor, egy kicsi romantika... Érdekes és izgalmas kis film, érdekes volt, ahogy a különböző rendezők egészen eltérő módon nyúltak hozzá az alapanyaghoz, valódi különlegesség! Csak ajánlani tudom!

A film összbevétele 601 737 dollár volt (imdb.com).

A szerepre történő felkészülés során Bruna Linzmeyer és Rodrigo Santoro balett órákat vettek.Szerző: hp

Stephan Elliott szegmense a rendező saját szerelmi életét dolgozza fel.Szerző: hp

John Turturro szegmensét Vanessa Paradis inspirálta, aki maga is játszik a filmben.Szerző: hp

Hugo Carvana utolsó szerepe.Szerző: hp

(2015. 03. 27.)
Isten városából Turisták városa
Annak ellenére is lehet kifejezetten szeretni a Rio, szeretlek!-et, hogy az egész nem más, mint egy megható, vidám, romantikus, szórakoztató, látványos és lenyűgöző propagandafilm. Több

(2015. 08. 04.)
De miért is?
Folytatódik a sok rendező egyszerre mindig ugyanazt a várost szereti sorozat. Ezúttal Brazíliába látogatunk el. Tíz történet Rióról, ahogyan még sosem láttuk. Több