Fészkes fenevadak

Fészkes fenevadak

Fierce Creatures

Amikor a londoni Marwood Állatkertnek - az új-zélandi Vince McCain személyében - új tulajdonosa akad, veszélybe kerül a park léte. McCain ugyanis kijelenti, hogyha a vállalkozás rövid időn belül nem lesz képes több profitot termelni, bezárják az állatkertet. McCain Willa Westont bízza meg azzal a feladattal, hogy tartsa szemmel Rollo Lee-t, az állatkert igazgatóját, akinek az a hajmeresztő ötlete támad, hogy meg kell szabadulni a szelíd, kedves állatoktól és helyettük vicsorgó vadállatokat kell beszerezni, mert ezek jobban vonzzák a közönséget. Az állatgondozók azonban résen vannak: a kissé bőbeszédű Adrian "Bugsy" Malone álruhát kényszerít a legszelídebb állatokra, nehogy a szelekció áldozatai legyenek.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 1997.03.06.

2022.12.02 Dorkateo

Nem tudom eldönteni, hogy ez a film felnőtt poénokkal tűzdelt családi film, vagy egyszerűen csak gyerekes.

2017.11.07 Scanian

A hal neve Wanda után szerintem egy igazán zseniális vígjáték, nem is tudom hányszor láttam már, és minduntalan újra és újra tudok nevetni tudok rajta.

A filmet Gerald Durrell zoológusnak ajánlották, aki hasonló kalandokat élt át, mielőtt sikerült saját állatkertet alapítania Jersey szigetén.Szerző: Dorkateo

A film szereplőgárdája és egy-két stábtag megegyezik A hal neve: Wanda (1988) című filmjéével. A jelenlegi gárdából több mint húszan vettek részt mind a két film elkészítésében. Szerző: rbernadett