Final Cut: Hölgyeim és uraim

Final Cut - Hölgyeim és uraim

2017.12.21 Deku

Nem hinném, hogy kell ecsetelni de leginkább az tetszett, hogy a karakterek nagyon erősek voltak. Ezt a filmet csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet.

2016.06.05 erare

Imádtam a filmet! Ha százszor megnézném, akkor sem tudnám megunni ezeket a filmklasszikusokat, ismert jeleneteket és színészóriásokat. Remek a vágás; pont ott és pont annyit enged, amennyi szükséges. A filmzenék párosítása is csak növelte az élvezete... Több

2017.10.01 Berto49

Pálfi György 450 filmből 1.200 snittet válogatott és vágott össze. Fantasztikus teljesítmény, mivel több száz szereplő alakításában egy jól követhető történet áll össze. Szerintem teljesen egyedi, érdemes megtartani.

2016.09.06 sipiarpi

Zseniális ötlet, nagyszerű megvalósítás. Egy szerelem története a filmvilágban! Számomra többször nézős!

2015.05.15 jazzy

Ez a film egy csoda! Nem akartam elhinni, amikor utánaolvasva megtudtam, hogy 495 filmből szedték össze az egyes jeleneteket. Bámulatos! És így sem kusza és nem is érthetetlen a története. Szerintem ez a film méltán sorakozhat fel azon alkotások sorába, melyet mindenkinek látnia kell egyszer ebben az életben! Ez egy kincs!