Végeredmény

Final Score

2023.05.31 Róbert Tóth

Suddenly death 2018

Van Damme 94-ből újratöltve. Sokat nem vártam tőle, viszont reméltem, hogy a szereplőgárda valami gagyihoz nem adja a nevét. Ez bejött. Kellően elvetemültek a rosszak, a főhős hozza a formáját, a kis lázadó angol kamasz se rossz, és még humor is van a filmben. Meglepően jól sikerült. Úgy látszik, hogy egy remake is lehet jó.

2019.02.02 hsanya182

Egy politikai töltetű terrortámadás megállítása

A rosszfiúk elfoglalnak egy Stadiont és bombát rejtenek el benne, megfenyegetve az államot a felrobbantásával. Főhősünk és lánya épp a focimeccsen vannak, megpróbálják megállítani a robbantást. Nem egy "hűdenagy" film, viszont végig fent tartja a feszültséget, a bunyók meg a realitás kicsit véreznek, a technikai megvalósítás gyengécske, de szerintem egyszer simán nézhető Die Hard szerű eresztés. Kollégákkal néztük, többjüknek tetszett.

2019.01.28 stomachh

Ugy van, ez egy ilyen Die Hard light lett. Amugy abban a 100 percben elfogadhato szorakozast nyujt, de nem egy emlekezetes alkotas. Egynek, szombat delutanra viszont jo lett.

2019.01.27 tmotm

Mintha John McClane "kis" testvére Angliába ment volna. Nagyon sok Die Hard-os kikacsintás van a filmben, ami jó vagy rossz mindenki döntse el maga. Sajnos a nagy testvér színvonalát nem sikerült hozni (mintha lehetne), de ennek ellenére is sikerült egy élvezhető akciófilmet csinálni, ami csak néha ül be.

2020.05.23 HE7EDIK

Az egykori Bondnak nem nagyon kéne már erőltetni karrierjét, mert egyre mélyebbre süllyed. Bautista meg mellékesbe bevállal B mozikat is, színészi képességeit elnézve nem is csoda. Lopkod ez a förtelem ezer helyről, felsorolni is nehéz lenne mennyi fényévekkel jobb filmből...

2022.04.25 Di Canio

Terrorista csoport a West Ham stadionban, és a magányos hős kalandja. Gyenge sztori, gyenge színészek. Egyszer meg lehet nézni, de ez nem lesz emlékezetes. Terrorista filmek kedvelőinek ajánlott, amolyan ezt is láttuk szint.

2022.05.19 Sebes Gábor

Épphogy

Épphogy nézhető. Igazándiból egy és két csillag közé adnék. A sztori primitív, a színészek szerintem ledolgozták, más vágyuk nem volt.