
Vélemények (12)
Kétszer ugrottam neki, hogy végignézzem, de mindig lepattanok róla. Nathan Fillion hiába remek színész, ha a sorozat egyszerűen gagyi. Persze ebben az is benne van, én még nem láttam igazán igényes, hibátlan sorozatot, mozifilmet viszont igen. És ami... Több
Viszonylag alacsony költségvetése ellenére egy teljesen vállalható szériáról beszélhetünk, bár látványvilágát elnézve pontosan behatárolható a forgatásának ideje, és ez bizony nem mostanában volt. Ettől függetlenül sokan szívükbe zárták a sorozatot, ... Több
Imádom a sci-fiket, még az olyan rétegsztorikat is, mint a Dark Matter. Nekem alapesetben mindegy, hogy Alien, Predator, Gravitáció, Star Wars vagy Star Trek, ebből a műfajból minden (is) jöhet. Még Travolta szégyenletes próbálkozását is - nagy nehez... Több
Bevallom, voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, így halogattam egy ideig, hogy megnézzem. Sem a sci-fi, sem a western nem az én műfajom, hát még ez a kettő együtt. Egyedül, ami vonzó volt számomra, az Nathan Fillion neve, így rávettem magam, é... Több
Ha egy icipicit is érdekel a science fiction, akkor muszáj látni! De ha nem, akkor is, eszméletlenül vicces, nagyon szerethető és érdekes karakterekkel, és meg jobb sztorival. Tényleg rejtély mi baja volt ezzel bárkinek is, főleg hogy mekkora kultusza van azóta is!
Habár nekem nagy kedvencem Nathan Fillion mert egyedi és szórakoztató a stílusa, mégsem volt átütő siker ez a sorozat. Egyszer elmegy kategória de semmi egyéb.
Hasonló sorozatok
Ha még soha nem hallottál a Firefly-ról, azt tanácsolom, minél hamarabb szerezd be DVD-n, mert valami különleges dologról maradtál le. Egy nap alatt be lehet darálni az egész évadot, annyira lendületes és újszerű, de utána tényleg csak az űr marad. V... Több
Nem egészen értem, miért kaszálta el a Fox a sorozatot, amikor 2002-ben egyértelműen ez volt a legjobb újonc. A sci-fi és a western zsáner ötvözésével Joss Whedon egy egészen különleges szériát rakott össze, én meg csak várom most már több mint tíz é... Több
Az első részt megnéztem, eddig én sem értem, mit esznek annyira rajt. Asylumos színvonal, sablonos, olcsó húzások vannak benn, a képi világtól sem estem hanyatt. Az írók a párbeszédekkel sem tündökölnek. Az alaphelyzet nem derül ki teljesen, annyira ... Több