Flash Gordon

A Flash Gordon című sci-fiben Ming, a Mong nevű bolygó gonosz uralkodója szeretné elpusztítani a Földet. A tudós Zarkov tudomást szerez a dologról és nem remélve mástól segítséget Flash Gordonnal és a szépséges Dale Ardennel szövetkezik. Azonban Ming fogságba ejti őket, így a dolog egy cseppet bonyolódni látszik...

(erare)

Rendező: Mike Hodges
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1980.09.01.
Sam J. Jones

2023.08.27 Ergit

Nekem tetszett a képi világa! Egyedi!

2016.01.28 kórica

Én meg nagyon jókat nevettem amatőrségén, egyszerűen nehezen tudok rá egy csillagot is adni. Szeretni valóan valóan rossz. Nem szabad egy percet sem komolyan venni belőle.

2015.07.28 Fildi

Nem mai film, de ma is szívesen megnézem. Sci-fi kategóriában jobbak között van. Látványos, szórakoztató és a sztorija is ötletes, nem sablonos film.

Valamennyi főszereplő több filmre írta a lá a szerződését, de a gyenge fogadtatás miatt a folytatások sohasem készültek el.Szerző: magyaristvan

Arnold Schwarzenegger az osztrák akcentusa miatt bukta a címszerepet.Szerző: magyaristvan

Max von Sydow Ming jelmeze több, mint 32 kiló volt. Csak néhány percig volt képes benne egy helyben állni.Szerző: magyaristvan

Négy James Bond színész is feltűnik a filmben: Max von Sydow, Timothy Dalton, Topol és Robbie Coltrane.Szerző: magyaristvan