Tomboló tűz (2021)

Nou fo

wacher   2022. 09. 01.

Pörgős. És minden nagyobb esemény után kanyarodik a történet, van min (előre) gondolkodni. Nem tudom, hogy ebben mi volt a kuszaság, tiszta sztori volt. Lehet, hogy az idősíkokat, a visszaemlékezéseket nem tudtad követni. Szerintem ha tűnődni lehet, hogy kinek kell drukkolni, akkor az is jelent valamit (pl. hogy a jó nem folt nélküli, a rossz meg nem magától lett rossz, stb). Nekem egy dokumentumfilm legyen realista :) Nem életem filmje, de egy megnézést bőven megér.

Mirci   2021. 12. 03.

Ha egy akciófilmet keresel jó színészi játékkal, párbeszédekkel, ami legalább félig-meddig realista... Ez nem az.

ringololol   2022. 08. 11.

A jó vágás javíthat egy gyenge forgatókönyvön, de még a legjobb vágó sem tud megmenteni egy olyan kusza, összefüggéstelen összevisszaságot, mint ez. Egy óra elteltével még mindig azon tűnődhetsz, hogy kinek is kellene szurkolnod.

A film akciókoreográfiáját maga Donnie Yen, valamint Kenji Tanigaki és Dede Ku akciórendezők készítették.

(Hupka Adrián)

A film volt Benny Chan rendező utolsó projektje, aki 2020. augusztus 23-án hunyt el rákban. Chan még képes volt befejezni a film forgatását, és betegsége ellenére halála előtt felügyelte a film utómunkálatainak nagy részét. A filmet Chan emlékének szentelték.

(Hupka Adrián)