Scoop

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson

Joe Strombel brit újságírót, aki nemrég hunyt el, gyászolják a kollégái, akik nem tudják, hogy élet és halál között rekedt. Annak ellenére, hogy elhunyt, Joe-nak még mindig az a küldetése, hogy leleplezze a Londonban káoszt okozó tarotkártyás gyilkost. Mivel azonban már nem létezik fizikai… Több

Rendező: Woody Allen
Író: Woody Allen
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2006.11.30. | Netflix (2023.06.02.)

2024.01.01 bajkaizoltan

Nem jött be a film. 20 percig, ha néztem.

2017.04.17 ArpiHajdu és Réci

Félúton élet és halál közt

Woody Allentől már megszoktam, hogy egy olyan triviális dologból, mint egy üzenetátadás (jelen esetben egy füles egy címlapsztoriról) képes egy rendkívüli történetet kihozni a maga különleges, egyedi módján. Adva van egy naiv, egyetemista csaj, akine... Teljes kritika

2015.05.22 Henczi

Aranyos kis film, élvezhető poénokkal és színészi alakítással. Jó a témaválasztás, érdekes, szórakoztató sztori. Könnyed film. Egyszer érdemes megnézni

2022.07.26 binga

Még jó, hogy a menta feldobja

Gyenge limonádé, túl sok Woody Allenel. Persze ettől még nem beszélek le róla senkit. Valamit mégis csak tettek ebbe a gyenge limonádéba. A krimi oldal ugyanis jó lett. Fenntartja az érdeklődést; és ha a "nagy megfejtés" jelenetben, -ahol Scarlett Johanssonnak (és persze nekünk is) kiderül mi is történt valójában- lelepleződik még valami csavar, hát... Poirot akkor sem lesz belőle, de ki tudja, talán kap még egy csillagot.

2016.02.09 pqrs

Remekül szórakoztam a filmen, ütős poénok és ötletes elemek keverednek benne, így csak ajánlani tudom.

Az Adair Egyetem, amelyben Sondra újságírói diplomát szerez, több Woody Allen filmben szerepel, így az Agyament Harry-ben, 1997-ben és az Abszurd alakban, 2015-ben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A főszerepet Woody Allen egyenesen Scarlett Johansson-ra szabdta, miután együtt dolgoztak a Match Point című filmen, Allen-nek volt alkalma megismerni Johansson komikus oldalát.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Egy Motorola V180 Sid telefonja.Szerző: VFTS

Sid autója egy Smart ForTwo.Szerző: VFTS