Anyák elszabadulva

Fun Mom Dinner

2019.05.29 indingo

Már a címe is utal arra hogy ez egy könnyed, bugyuta és sokak számára roppant felejthető vígjáték. Akit szórakoztatott az valószínű a forgatókönyv írója és talán a rendező, különben miért is alkották meg.

2017.08.14 Zsuzsy

Vicces, szórakoztató film, de kissé sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló filmet láttam már és nem adott újdonságot, egyszeri nézésre viszont elment, lefoglalt.

2017.10.22 veresszsoltika

Az utóbbi idökben felkapottak ezek az "anyás" filmek. Sokszor úgy érzem ugyanazok a poénok ismétlődnek újra meg újra, de valahogy mindig jó kedvre derítenek :)

2017.08.04 Sonny

Az a tapasztalatom, hogy az olyan filmcímekben, amiben benne van, hogy "fun"...az eleve nem lesz fun. És hát sajnos ezúttal is igazam volt. Idén már bukott egy nagyot hasonló tematikájú film a "Csajok hajnalig". Na, szinte ugyanaz a probléma ezzel is, ötlettelen és humortalan, nem egyszer pedig rettenetesen erőltetett szövegelés.

2017.07.30 nero

Ugyan nem vártam túl sokat a filmtől, de eleve nem tudta azt a minimumot se teljesíteni. Egyszer ugyan szerintem meg lehet nézni, de ez az egész valami elképesztően kínosra sikeredett. A színészi alakítások és a szövegkönyv úgy, ahogy elment, viszont az egész dramaturgiai felépítése nekem valahogy kusza volt.