Anyák elszabadulva

Fun Mom Dinner
nero
Adam Levine
Bridget Everett

Négy anya – akikben az egyetlen közös az, hogy gyermekeik egy iskolába járnak – elhatározzák, hogy összehoznak egy lazulós csajos estét, ahol végre borozgathatnak és pletykálhatnak úgy a vacsi mellett, hogy sem a férjeik sem a gyerekeik nem mennek az agyukra.
A vacsoravendégek: a nemrég… Több

Rendező: Alethea Jones
Író: Julie Rudd
Premier (HU): 2017.08.10.

2019.05.29 indingo

Már a címe is utal arra hogy ez egy könnyed, bugyuta és sokak számára roppant felejthető vígjáték. Akit szórakoztatott az valószínű a forgatókönyv írója és talán a rendező, különben miért is alkották meg.

2017.08.14 Zsuzsy

Vicces, szórakoztató film, de kissé sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló filmet láttam már és nem adott újdonságot, egyszeri nézésre viszont elment, lefoglalt.

2017.10.22 veresszsoltika

Az utóbbi idökben felkapottak ezek az "anyás" filmek. Sokszor úgy érzem ugyanazok a poénok ismétlődnek újra meg újra, de valahogy mindig jó kedvre derítenek :)

2017.08.04 Sonny

Az a tapasztalatom, hogy az olyan filmcímekben, amiben benne van, hogy "fun"...az eleve nem lesz fun. És hát sajnos ezúttal is igazam volt. Idén már bukott egy nagyot hasonló tematikájú film a "Csajok hajnalig". Na, szinte ugyanaz a probléma ezzel is, ötlettelen és humortalan, nem egyszer pedig rettenetesen erőltetett szövegelés.

2017.07.30 nero

Ugyan nem vártam túl sokat a filmtől, de eleve nem tudta azt a minimumot se teljesíteni. Egyszer ugyan szerintem meg lehet nézni, de ez az egész valami elképesztően kínosra sikeredett. A színészi alakítások és a szövegkönyv úgy, ahogy elment, viszont az egész dramaturgiai felépítése nekem valahogy kusza volt.

A film forgatása Los Angelesben zajlott.Szerző: hp

A film világpremierje 2017. január 27-én volt a Sundace Filmfesztiválon. Szerző: hp

(2017. 08. 04.)
Az Anyák elszabadulva négy anyuk illuminált állapotú kalandja, erőltetett poénokkal, sekélyes és túljátszott karakterek. 20/100 Több

(2017. 08. 15.)
Ha csak az amerikai vígjátékokból indulunk ki, akkor biztosak lehetünk abban, hogy szar az életünk, és az egyetlen jó dolgot a haverokkal szétbulizott éjszakák/hétvégék jelentik számunkra a napi taposómalomban.

50/100 Több

Értékelés: 7.5/10
(2017. 08. 12.)
Az Anyák elszabadulva igazi értéke abban rejlik, hogy megjelenít minden problémát, amivel egy nő szembenéz a gyerek születésével. De nemcsak az anyává válás és az anyaként való helytállásról szól a történet, hanem a szülővé lett házastársak megváltozott viszonyáról. Nagyon komoly témák, amiket cseppet sem felületesen tálal, de mégis az utolsó perci... Több