Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

indingo   2019. 05. 29.

Már a címe is utal arra hogy ez egy könnyed, bugyuta és sokak számára roppant felejthető vígjáték. Akit szórakoztatott az valószínű a forgatókönyv írója és talán a rendező, különben miért is alkották meg.

veresszsoltika   2017. 10. 22.

Az utóbbi idökben felkapottak ezek az "anyás" filmek. Sokszor úgy érzem ugyanazok a poénok ismétlődnek újra meg újra, de valahogy mindig jó kedvre derítenek :)

Zsuzsy   2017. 08. 14.

Vicces, szórakoztató film, de kissé sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló filmet láttam már és nem adott újdonságot, egyszeri nézésre viszont elment, lefoglalt.

Sonny   2017. 08. 04.

Az a tapasztalatom, hogy az olyan filmcímekben, amiben benne van, hogy "fun"...az eleve nem lesz fun. És hát sajnos ezúttal is igazam volt. Idén már bukott egy nagyot hasonló tematikájú film a "Csajok hajnalig". Na, szinte ugyanaz a probléma ezzel is, ötlettelen és humortalan, nem egyszer pedig rettenetesen erőltetett szövegelés.

nero   2017. 07. 30.

Ugyan nem vártam túl sokat a filmtől, de eleve nem tudta azt a minimumot se teljesíteni. Egyszer ugyan szerintem meg lehet nézni, de ez az egész valami elképesztően kínosra sikeredett. A színészi alakítások és a szövegkönyv úgy, ahogy elment, viszont az egész dramaturgiai felépítése nekem valahogy kusza volt.

Adam Levine
Bridget Everett

Az Anyák elszabadulva négy anyuk illuminált állapotú kalandja, erőltetett poénokkal, sekélyes és túljátszott karakterek. 20/100 több»

Az Anyák elszabadulva igazi értéke abban rejlik, hogy megjelenít minden problémát, amivel egy nő szembenéz a gyerek születésével. De nemcsak az anyává válás és az anyaként való helytállásról szól a történet, hanem a szülővé lett házastársak megváltozott viszonyáról. Nagyon komoly témák, amiket cseppet sem felületesen tálal, de mégis az utolsó percig könnyed és humoros marad. 7,5/10 több»

Ha csak az amerikai vígjátékokból indulunk ki, akkor biztosak lehetünk abban, hogy szar az életünk, és az egyetlen jó dolgot a haverokkal szétbulizott éjszakák/hétvégék jelentik számunkra a napi taposómalomban.

50/100 több»

A film forgatása Los Angelesben zajlott.

A film világpremierje 2017. január 27-én volt a Sundace Filmfesztiválon.