Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Anyák elszabadulva

(Fun Mom Dinner)

Sonny  2017. 08. 04.

Az a tapasztalatom, hogy az olyan filmcímekben, amiben benne van, hogy "fun"...az eleve nem lesz fun. És hát sajnos ezúttal is igazam volt. Idén már bukott egy nagyot hasonló tematikájú film a "Csajok hajnalig". Na, szinte ugyanaz a probléma ezzel is, ötlettelen és humortalan, nem egyszer pedig rettenetesen erőltetett szövegelés.

veresszsoltika  2017. 10. 22.

Az utóbbi idökben felkapottak ezek az "anyás" filmek. Sokszor úgy érzem ugyanazok a poénok ismétlődnek újra meg újra, de valahogy mindig jó kedvre derítenek :)

Zsuzsy  2017. 08. 14.

Vicces, szórakoztató film, de kissé sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló filmet láttam már és nem adott újdonságot, egyszeri nézésre viszont elment, lefoglalt.

nero  2017. 07. 30.

Ugyan nem vártam túl sokat a filmtől, de eleve nem tudta azt a minimumot se teljesíteni. Egyszer ugyan szerintem meg lehet nézni, de ez az egész valami elképesztően kínosra sikeredett. A színészi alakítások és a szövegkönyv úgy, ahogy elment, viszont az egész dramaturgiai felépítése nekem valahogy kusza volt.

Adam Levine
Filmsomnia.hu - Anyák elszabadulva
Az Anyák elszabadulva négy anyuk illuminált állapotú kalandja, erőltetett poénokkal, sekélyes és túljátszott karakterek. 20/100
Movieaddicts: Anyák elszabadulva
Az Anyák elszabadulva igazi értéke abban rejlik, hogy megjelenít minden problémát, amivel egy nő szembenéz a gyerek születésével. De nemcsak az anyává válás és az anyaként való helytállásról szól a történet, hanem a szülővé lett házastársak megváltozott viszonyáról. Nagyon komoly témák, amiket cseppet sem felületesen tálal, de mégis az utolsó percig könnyed és humoros marad. 7,5/10
VOX.hu - Anyák elszabadulva
Ha csak az amerikai vígjátékokból indulunk ki, akkor biztosak lehetünk abban, hogy szar az életünk, és az egyetlen jó dolgot a haverokkal szétbulizott éjszakák/hétvégék jelentik számunkra a napi taposómalomban.

50/100

A film forgatása Los Angelesben zajlott.

A film világpremierje 2017. január 27-én volt a Sundace Filmfesztiválon.